Про переваги навчання у «вишах» системи МВС розповіли випускникам міста та району


Про переваги навчання у «вишах» системи МВС розповіли випускникам міста та району


29 листопада 2017
Про переваги навчання у «вишах» системи МВС розповіли випускникам міста та району
Незабаром учні 11-х класів мають зробити вирішальний вибір у своєму житті – обрати майбутню професію. 23 листопада до міського Палацу культури запросили випускників шкіл міста та району, аби розповісти про можливість отримання вищої, у тому числі і юридичної освіти у вищих навчальних закладах системи Міністерства внутрішніх справ, і що головне – з гарантованим працевлаштуванням. Захід був організований головним управлінням національної поліції у Кіровоградській області за сприяння головного управління освіти, молоді та спорту, департаменту культури Кіровоградської ОДА, у співпраці з Кіровоградським обласним центром зайнятості та їх територіальними підрозділами на місцях.

Олена Серебреннікова – начальник сектору організації відбору та проведення тестування поліцейських управління кадрового забезпечення головного управління НП у Кіровоградській області повідомила, що в Україні діє сім вищих навчальних закладів системи ВС та розповіла випускникам як потрібно готуватися, аби успішного пройти етапи конкурсного відбору. Умови вступу на 2018 рік поки що не затверджені, але присутнім надали інформацію за зразком минулого року.

За словами Олени Серебреннікової, охочим пов’язати своє життя з поліцією вже сьогодні потрібно удосконалювати свою фізичну підготовку. Адже великий відсоток молоді, яка виявили бажання у минулому році вступити у ВНЗ системи МВС, не склав перевірку рівня фізичних можливостей.

У переліку переваг здобуття освіти у навчальних закладах системи МВС, які були озвучені молоді, – безкоштовне державне забезпечення форменим одягом, проживанням у сучасних гуртожитках або казармах, безкоштовне харчування та медичне лікування, сприяння здоровому способу життя, якісне навчання з використанням сучасних технологій, проходження практики у підрозділах Національної поліції, з отриманням грошового забезпечення. Окрім цього, після успішного закінчення ВНЗ, гарантоване 100% працевлаштування, а період навчання у закладах системи поліції зараховуватиметься до вислуги років у поліції.

Поспілкувався з майбутніми абітурієнтами Олександр Савченко – заступник декана Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету МВС. А дізнатися більше про умови та напрямки навчання у цьому та інших закладах, життя і дозвілля студентів випускники мали змогу, переглянувши тематичні відеоролики.

По закінченню офіційної частини, охочі могли поспілкуватися безпосередньо з курсантами Дніпропетровського державного університету навчального закладу, аби почути враження самих студентів.

Отримати детальні роз’яснення про умови вступу та іншу інформацію можна у Світловодському відділі поліції ГУНП в Кіровоградській області за адресою: м. Світловодськ, вул. В. Куцевича, 8, каб.25, 26. Тел.: (097) 189-05-55 та у секторі організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Кіровоградській області (м. Кропивницький, вул.В. Чміленка, 41) за тел.: (050) 383-99-96, (067) 523-10-90.

P.S. Принагідно, О. Серебреннікова повідомила про проведення конкурсу на заміщення двох вакантних посад поліцейського ізолятору тимчасового тримання Світловодського МВ. Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна загальна середня освіта, міцне здоров’я і бажання працювати в поліції. Грошове забезпечення від 7 тисяч гривень. Усі хто зацікавився інформацією, можуть звернутися до кадрового підрозділу Світловодського МВ або за тел. (050) 383-99-96, (067) 523-10-90.