Наші дзюдоїсти привезли кубок мера Харкова до Світловодська, а тут…


Наші дзюдоїсти привезли кубок мера Харкова до Світловодська, а тут…


28 листопада 2017
Наші дзюдоїсти привезли кубок мера Харкова до Світловодська, а тут…


Міська рада 7 годин "знімала" секретаря; виконком кілька місяців затверджував норму споживання тепла; на вулиці Павлова вбили чоловіка; школяр потрапив під автомашину ЦРЛ. Про це та інше читайте у газеті "Світловодськ вечірній" № 46 (2464) за 23 листопада 2017 року Газета "Світловодськ вечірній" 1 березня 2017 року стала
ЄДИНИМ НЕЗАЛЕЖНИМ МІСЬКРАЙОННИМ ДРУКОВАНИМ ВИДАННЯМ.

Ми успішно пройшли тривалу процедуру "роздержавлення" преси. Дякуємо всім, хто нас підтримав на цьому шляху. Приєднуйтеся до спільноти наших друзів і передплатників сьогодні!

Ми розповідаємо про події, не заграючи з владою, ми пишемо про простих людей, талановиту молодь, надаємо юридичні та психологічні консультації, ділимося корисною інформацією.
Сьогодні редакція газети, як ніколи, потребує Вашої допомоги. Завтра ми підтримаємо Вас!

З повагою
Тетяна Дроздова, директор ПП
Редакція газети "Світловодськ вечірній"


Cьогодні в номері:
 • У Золотарівському сільському клубі землероби святкували День працівників сільського господарства. Володимир Щукін дякував фермерів, а фермер Юрій Магдій - ветеранів праці. 1,6 стор.

 • Мама покійної Ганни ДубовикТаміла Шевченко зачитала лист з "капсули часу", а Дмитро Шевчук оголосив текст листа наступним поколінням. 1,6 стор.

 • Довготривала процедура таємного голосування на 43-й сесії міської ради за відставку секретаря ради: 19 – "за", 1 – "проти", решта – не взяли участь у волевиявленні. Міський голова серед останніх. 1 стор.

 • Ірина Козак пояснює ще раз, що ж таке норма споживання теплової енергії. Її почули на засіданні виконкому! 2 стор.

 • Дивно, але факт: підполковник міліції у відставці Алім Пономаренко ставить за приклад відповідального ставлення до роботи не Валентина Козярчука, а Костянтина Каспрова. 3 стор.

 • Прості люди дякують за увагу до їх маленьких проблем – це завжди цікаво і зворушливо. Дивіться на 3 стор.

 • Весело було у Палаці культури – День студента ж відзначали! 6 стор.

 • Криваве вбивство у Світловодську. 7 стор.

 • Рятувальники попереджають – будьте обережні! 7 стор.

 • З вашим приватним оголошенням у "Вечірці" і на цьому сайті ознайомляться щонайменше 5500 світловодців. Звертайтеся! Безкоштовно – на купоні газети. 7 стор.

 • "Веселка" приймала вітання з Днем радіо, телебачення і зв’язку. Разом з нею привітали і радіо, і Інтернет-видання "Світловодськ", і навіть "Світловодськ вечірній"! Дякуємо "Батьківщині"! 8 стор.
  Світловодські дзюдоїсти вибороли кубок мера Харкова у харків'ян! Вітаємо!


Передплачуйте газету "Світловодськ вечірній" у будь-якому поштовому відділенні чи в редакції газети! Передплатна ціна на місяць – 10 грн. "Вечірка" шанує своїх передплатників, підтримує їх і допомагає! Станьте членом нашої великої команди!