Школяр потрапив під колеса медичного автомобіля УАЗ у Світловодську (ДОПОВНЕНО)


Школяр потрапив під колеса медичного автомобіля УАЗ у Світловодську (ДОПОВНЕНО)


20 листопада 2017
Школяр потрапив під колеса медичного автомобіля УАЗ у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Дев’ятирічного учня школи №10 збила автомашина УАЗ-452 біля будинку №57 по вулиці Героїв України сьогодні, 20 листопада, близько 14-ої години. Лікар швидкої допомоги Ірина Ісаєва, яка о 13:53 виїжджала на виклик, розповіла нашому виданню, що хлопчик лежав на проїжджій частині дороги, на асфальті, був при свідомості, але відповідати на запитання не міг, бо весь час плакав. Медики надали йому першу медичну допомогу, переклали потерпілого на ноші, занесли до автомобіля і відвезли на санпропускник ЦРЛ. Там його оглянув лікар-травматолог Руслан Кулик і направив до відділення.

На наше прохання лікар Руслан Кулик повідомив, що стан потерпілого хлопчика важкий, внаслідок ДТП він отримав забій головного мозку, забій грудної клітини тощо. Про більш точний діагноз говорити передчасно. Наразі хлопчик перебуває у реанімаційному відділенні ЦРЛ.

Інспектор міського відділу поліції Сергій Стороженко поки що утримується від коментарів.

На перші висновки поліцейських, які документують ДТП, чекаємо. Слідкуйте за нашою інформацією.

***
Сьогодні, 21 листопада, інспектор Світловодського відділу поліції, старший лейтенант Сергій Стороженко розповів нашому кореспонденту, що у момент ДТП, на автобусній зупинці біля 10-ої школи стояли маршрутки, водій УАЗ – чоловік віком близько 60 років, об’їжджав їх на невеликій швидкості. Звідки взявся хлопчик перед колесами автомобіля – він не помітив. Тож слідчі просять громадян, які були свідками події, звернутися до поліції і допомогти у розслідування справи. УАЗ належить Світловодській ЦРЛ.