Світловодськ має найнижчий показник доходів загального фонду в області


Світловодськ має найнижчий показник доходів загального фонду в області


9 листопада 2017
Світловодськ має найнижчий показник доходів загального фонду в області
Доходи на 1 жителя Світловодська складають менше середнього показника по всіх територіях області на 50,6 %. Цей факт оприлюднив директор департаменту фінансів ОДА Сергій Шеремет. Відзначимо, що серед тих, хто має низькі показники доходів загального фонду, перебувають також Великоандрусівська ОТГ, Олександрія (з якої наші чиновники беруть приклад), Гайворонський і Благовіщенський райони, у яких доходи на 1 жителя менше середнього показника по територіях області в межах 25-52%. У нас, як ми вже повідомляли — 50,6%. Світловодськ — серед найбідніших територій, тому стверджувати, що ми попереду всієї планети, принаймні, недоречно. Тим більше, що цифри говорять про зворотнє, а сам показник вираховується за усталеною методикою.

Сергій Шеремет відзначив серед лідерів з мобілізації податків і зборів до місцевих бюджетів у розрахунку на 1 жителя Соколівську ОТГ, а також Знам’янку та Петрівський район. Цього року також значно покращив свої позиції за цим показником і Світловодський район.

За його словами, при збільшенні доходів загального фонду порівняно з січнем-жовтнем 2016 року в цілому по області на 38,6% доходи районних бюджетів збільшилися на 52,7% (на 271 млн грн). В бюджетах ОТГ надходження збільшилися — на 37,5% (на 43,8 млн грн), міст обласного значення — на 35,4% (на 321,3 млн грн), в обласному бюджеті — на 41,2% (на 152,9 млн грн).

Що стосується рейтингу міста Світловодськ в області — наше місто впевнено посідає останнє, 4 місце. Рейтинг визначається окремо серед міст, районів і ОТГ, загального не може бути, адже показники, за якими визначається рейтингове місце для різних категорій різні. Дивіться Оцінку результатів діяльності (рейтинг) райдержадміністрацій і міськвиконкомів Кіровоградської області за 9 місяців 2017 року тут: eco.kr-admin.gov.ua

Ми були неуспішними і за підсумками 2016 року. Позаду нас з невеличким відривом лише м.Олександрія. Дивіться тут: eco.kr-admin.gov.ua

Пропоную нашим чиновникам тверезо проаналізувати ситуацію і поділитися з громадою гіркою ПРАВДОЮ. Для початку.