Чотири перших місця віддали вихованцям Олени Макогон на міжнародному фестивалі у Києві


Чотири перших місця віддали вихованцям Олени Макогон на міжнародному фестивалі у Києві


7 листопада 2017
Чотири перших місця віддали вихованцям Олени Макогон на міжнародному фестивалі у Києві
28 жовтня у Києві відбувся ХV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Барвиста осінь" у рамках проекту фестивалю "Квітуча Україна за безхмарне небо для дітей". На столичній сцені виступи і юні вихованці Народного самодіяльного аматорського ансамблю "Вогник" міського Палацу культури та ансамблю "Водограй" дитячої школи мистецтв (керівник Олена Макогон). З усіх куточків України та близького зарубіжжя з’їхалися художні колективи та солісти на це свято музики та хореографії, щоб показати свою майстерність. На фестиваль також були запрошені колективи з Білорусі, Азербайджану, Литви та Молдови.

До складу журі фестивалю увійшли відомі в Україні та за кордоном музиканти й митці: голова журі — заслужена артистка України, лауреат першої "Червоної рути" у складі ВІА "Мальви" Інеса Братущик. Саме на її запрошення наші колективи і взяли участь у конкурсі. А познайомилися світловодці з відомою артисткою ще влітку на міжнародному конкурсі в Болгарії, де наші талановиті діти вразили присутніх своїм талантом.

Також до складу журі увійшли Крум Брзанов — голова оргкомітету фестивалів у Македонії, Чехії, Угорщині, Іспанії, Греції, Італії, член Європейської асоціації Фольклорних фестивалів; Дана Бабіч — кандидат педагогічних наук, магістр естради, диригент Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України; Світлана Садовенко — завідувач кафедри естрадного та академічного вокалу, професор Інституту мистецтв Київського університету імені Б.Грінченка, заслужений діяч естрадного мистецтва України та інші.

Фестиваль-конкурс проводився за підтримки Міністерства культури України, видавництва "Просвіта", благодійного фонду "Життя понад усе" та Асоціації фольклорних фестивалів (Folklore Festival).

Наші діти гідно представили Світловодськ та подарували яскраву палітру цікавих танцювальних номерів. Неймовірний шквал бурхливих оплесків подарували юним світловодчанам глядачі та гості фестивалю, а журі своє захоплення відобразило у найвищих відзнаках, віддавши світловодцям чотири перших місця: ансамбль "Вогник" посів І місце у номінації сучасна хореографія, ІІІ вікова категорія та І місце у номінації народна хореографія, ІІІ вікова категорія. Дитячий ансамбль "Водограй" здобув І місце у номінації сучасна хореографія, ІІ вікова категорія, а дует Софії та Анастасії Письменних здобув І місце з-поміж дуетів.

Чотири перших місця віддали вихованцям Олени Макогон на міжнародному фестивалі у Києві
Дует Софії та Анастасії Письменних


Кубки, дипломи та медалі вручали переможцям Алла Добровольська — голова оргкомітету фестивалю "Квітуча Україна" та Інеса Братущик.

Керівник хореографічних ансамблів Олена Макогон дякує дітям за їх працю та батькам за моральну і фінансову підтримку.

Ми щиро вітаємо наші колективи та їх керівника Олену Володимирівну і сподіваємося, що своїми творчими перемогами вони ще не раз прославлять рідне місто! Бажаємо талановитим дітям не зупинятися на досягнутому, йти вперед та не зраджувати мрії!

Батьківський комітет