У Світловодську роботодавці пропонували студентам-випускникам роботу


У Світловодську роботодавці пропонували студентам-випускникам роботу


23 травня 2017
У Світловодську роботодавці пропонували студентам-випускникам роботу
Нещодавно у приміщенні Світловодського політехнічного коледжу Центальноукраїнського національного технічного університету для студентів-випускників за ініціативи міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. Серед підприємств, які взяли участь у заході: завод буддеталь ТОВ "Об'єднання Дніпроенергобудпром", СП з іноземними інвестиціями у формі ТОВ "Плайтех", ПАТ "Світловодське автотранспортне підприємство 13507", ДП "Світловодський завод силікатних виробів", ТОВ ВАТ "Олімп", ТДВ "ОДЕБП", філія "Світловодський райавтодор", ПП "СвітловодськМлин" та ін.

Розпочинаючи захід, директор закладу Ігор Петров ознайомив присутніх із професіями та спеціальностями, за якими проводиться навчання. Студенти продемонстрували відеоролик про заклад, навчальний процес в ньому та студентське життя.

У свою чергу, представники роботодавців проінформували студентів-випускників про вакантні робочі місця: слюсар-інструментальник, формувальник залізобетонних виробів та конструкцій, механік, токар, фрезерувальник, бухгалтер, оператор комп’ютерного набору, електрик та інші. Йшлося й про вимоги роботодавців, які вони висувають щодо професійних знань, вмінь, навичок, особистісних якостей шукачів роботи. Серед вимог — фахова компетентність, здатність до професійного розвитку, володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, комунікабельність, відповідальність, енергійність, вимогливість до себе, вміння працювати в команді.

Ярмарок вакансій перетворився у конструктивний діалог, під час якого студенти отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. Спілкування було доволі насиченим і продуктивним.

На завершення заходу, студенти-випускники мали можливість поспілкуватися з представниками роботодавців та узгодити організаційні аспекти та строки відвідування підприємств для більш детального ознайомлення з умовами праці та вирішення питання можливого майбутнього працевлаштування.

Л. Шевченко,
провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями
Світловодського міськрайонного центру зайнятості