Визначаєтеся з літнім відпочинком? Рекомендую Одесу!


Визначаєтеся з літнім відпочинком? Рекомендую Одесу!


21 травня 2017
Визначаєтеся з літнім відпочинком? Рекомендую Одесу!
Повірте моєму досвіду, наша Одеса не гірша за будь-яке закордонне приморське місто. А якщо ви обираєте бюджетний варіант відпочинку, то й значно краща! Уявіть собі – лише 125 гривень за місце у плацкартному вагоні потягу Харків – Одеса (з Кременчука) і через 9 годин ви на курорті. Важливо й те, що рейс нічний, ви не втрачаєте жодного дня відпустки. Так само через відведений вами час повертаєтеся, за ті ж 125 гривень. Я ще раз у цьому переконалася, відвідавши Одесу разом з Українським журналістським фондом під час прес-туру для представників українських ЗМІ. Дуже важливим для відпочинку є житло. Де зупинитися? Варіантів – безліч, на вулиці не залишитеся. Нас розмістили у чудовому готелі "Чорне море" на вулиці Рішельєвській,59. Від залізничного вокзалу – 5-7 хвилин пішки. Комфортні умови, привітний і усміхнений персонал, смачна їжа на сніданок у ресторані.

Програма триденного перебування в Одесі, організована для нас департаментом культури і туризму Одеської міської ради (директор Тетяна Маркова) та комунальним підприємством "Туристичний інформаційний центр міста Одеси" (директор Катерина Лещева) була насиченою. Оглядових екскурсій по місту було кілька і наш гід, співробітник Центру, здається, закоханий в Одесу знавець її історії, робив усе можливе, щоб і ми її полюбили.

Екскурсія по Музею кіно Одеської кіностудії також нас вразила. Нам вдалося зазирнути у світ кінематографа, почути від талановитого екскурсовода і фахівця кіноіндустрії (це відчувалося!) цікаві секрети кіновиробництва, побачити павільйони, де знімалися популярні фільми. На жаль, сьогодні на Одеській кіностудії не знімають кіно, але все зберігається до кращих часів.

Музей-заповідник "Катакомби Одеси", що на Молдаванці, подарував нам не тільки нові знання і хвилюючі враження, а й знайомство зі справжніми ентузіастами своєї справи. Люди – ось головна цінність Одеси загалом і туристичного центру зокрема.

Під час екскурсії "Одеса – морські ворота України: історія і сучасність" ми почули змістовну розповідь про Карантинну Аркаду, історію парку Шевченка, побачили, як змінюється караул старшокласників біля пам’ятника Невідомому матросу. Зворушливо до сліз було спостерігати за тим, як серйозно ставляться підлітки до своєї почесної місії, як бережуть свою історію одесити, як важливо це для міської влади.

Ми відчули також смак Одеси, відвідавши чимало кафе. Порекомендую доступні для кожної людини – "Уточ-Кіно" на Дерибасівській,22 та "Чорнослив" на Єкатеринінській,12. Це буфети-їдальні у самому центрі Одеси. Ціни на різноманітні страви вас приємно вразять.

Нам також вдалося скуштувати ексклюзивні страви від відомого кухаря Андрія Дромова, який веде програму "Готуємо разом" на каналі "Інтер", поспілкуватися з ним особисто і з учасниками Міжнародного туристичного тижня в Одесі під час морської прогулянки на катері "Хаджибей". Спогади незабутні!

Наш прес-тур співпав із засіданням Ради туристичних міст і регіонів, на який зібралася вся Україна, отримали запрошення відвідати захід і ми. Послухали виступ Одеського міського голови Геннадія Труханова, заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука, інших посадовців і учасників форуму. Висновок можна зробити один: Одеса буде ще привабливішою для мільйонів туристів найближчим часом, адже плани розвитку цієї галузі в місті і Одеській області – масштабні, а бажання працювати у одеситів є.

Отже, ви визначилися з літнім відпочинком? Рекомендую Одесу.