Світловодці здобули призові місця на Чемпіонаті області з військово-спортивних багатоборств


Світловодці здобули призові місця на Чемпіонаті області з військово-спортивних багатоборств


3 травня 2017
Світловодці здобули призові місця на Чемпіонаті області з військово-спортивних багатоборств
29 квітня в м. Знам’янка був проведений ІХ Відкритий чемпіонат області з військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів, військово-спортивних клубів та об’єднань Кіровоградської області, присвяченого пам’яті воїнів, загиблих під час проведення АТО. Головною метою змагань є патріотичне виховання учнівської молоді, пропагування здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом, розвиток та популяризація військово-прикладних видів спорту. Дані змагання проводились на базі міського спортивно-технічного клубу ТСО України.

Традиційним та обов’язковим елементом на відкритті заходу є вшанування пам’яті загиблих воїнів в АТО хвилиною мовчання та проведення Знам'янським ієреєм літургії.

Щороку кількість учасників змагань збільшується і доповнюються новими командами з різних міст нашої області. Світловодщина була представлена трьома збірними командами учнівської молоді: "ЦВПВ-Світловодськ", "Хортинг-Світловодськ", "Хортинг-Світловодський район".

Організаторами і кураторами команд, вже традиційно, є Світловодський ТСО України (Шеховцов С.А.), СМК "Перевал" (Волков С.А.) та Центр військово-патріотичного виховання (Сіромаха А.О.), на базі якого і проходили 3-х тижневі тренування.

За участі близько 100 юних спортсменів, в особистому змаганні, світловодчани були найкращими, і отримали грамоти та медалі:

зі спортивного метання ножів:
Бережна Євгенія (учениця 8 кл. ЗШ №1) – І місце;
Чураков Владислав (учень 8 кл. ЗШ №2) – ІІІ місце.

зі стрільби із страйкбольного автомата АКС-74:
Філоненко Діана (учениця 8 кл. ЗШ №1) – І місце;
Чураков Владислав (учень 8 кл. ЗШ №2) – ІІ місце.

Спортивні змагання дали змогу вихованцям перевірити свої силу, вправність, спритність, витривалість та уважність. Із задоволенням юні спортсмени скуштували польову кашу, якою господарі пригостили нас, адже за цілий день сил та енергії було затрачено немало. А також кожен мав змогу розглянути сучасну військову зброю, яку представили для огляду полк спеціального призначення з м. Кропивницький.

Адміністрація ЦВПВ дякує співорганізаторам за постійну допомогу та співпрацю, а юним спортсменам бажає нових досягнунь та гарних результатів.

Адміністрація ЦВПВ