Вівторок, 31 березня 2020
Влада

"Світловодськпобут" оголосив війну міській владі?

Відомо, що засновниками СП ТОВ "Світловодськпобут" є міська рада (50%) та невідома широкому загалу фірма ТОВ"Політрейд" (50%). Оскільки стосунки між засновниками не можна назвати партнерськими, особливо з приходом до керма новопризначеного понад рік тому на посаду Генерального директора Володимира Михайлика, міська влада ініціювала збори засновників 21 жовтня 2014 р. на 10:00 у міській раді. Про що і повідомила письмово за 1 місяць "Політрейд". Звідти отримали відповідь, що представляти інтереси фірми буде О.С.Яременко за довіреністю (син колишнього ген. директора Яременка С.О.).


На збори з таємничим "Політрейдом" прийшли депутати міської ради, члени виконкому, громадські активісти міста, які накопичили чимало претензій до другого засновника "Світловодськпобуту". Кабінет міського голови ледь вмістив усіх бажаючих взяти участь у таких зборах. Але не сталося…

Як повідомив присутнім міський голова Юрій Котенко, "Поліітрейд" волів проводити збори під надійною охороною у "Світловодськпобуті", щоб зайві люди не "просочилися" через прохідну. Коли ж він повідомив Володимиру Михайлику про своє остаточне рішення щодо проведення зборів у своєму кабінеті, гендиректор зухвало відповів:
"Ну і проводьте!"

ЗА ТЕМОЮ: Страсті перед опалювальним сезоном

Напевне, організатори зборів до кінця не вірили, що молодий Яременко проігнорує захід, адже за 20 хвилин до зборів він повідомив, що приземлився у Світловодську і скоро прибуде. Чекали хвилин 10 і розпочали. Не збори, зрозуміло, а просто обговорення ситуації, що склалася.

"Більшість знає про те, що на останній сесії було прийнято рішення про перевірку СП ТОВ "Світловодськпобут", — розпочав свою промову Юрій Котенко. — Ми не могли отримати жодної відповіді на депутатські запити, баланс, інші документи. Ревізійна комісія багато років не працювала, бо не була створена. Ми створили її, але представник від аудиторської компанії відмовилася брати участь 5-м представником. Комісія є, але вона не працездатна, бо має у своєму складі по два представника засновників… Комунальне майно, зокрема, частина гуртожитку у будинку №67 по вулиці Леніна, поступово переходе у власність СП за борги… Через суди і виконавчу службу нам вдалося взяти ситуацію під контроль. Ми не вважаємо майно остаточно втраченим і будемо його відвойовувати. Коли "Побуту" стало про це відомо, розпочалося війна. Але ми тримаємося у правовому полі."

Свою точку зору, дуже схожу на підтримку "Світловодськпобуту" — необхідність співпраці, переговорів, домовленостей і рішень в рамках Закону — висловили керівники підприємств Михайло Бур’янський, Олександр Губарєв. Прямо протилежну думку про незаконність рішення міської ради за часів Віктора Болобана про створення СП, негайну його відміну і створення комунального підприємства висловили громадські активісти Людмила Павловська, Надія Мальцева, Віталій Куцевич, Анатолій Попов. Їх підтримав депутат Іван Маліновський, а Леонід Керекеша намалював безрадісну картину недалекого майбутнього "Світловодськпобуту": через їхню недолугу тарифну політику і зневажливе ставлення до споживачів тепла вони втратять все. Люди відмовляться від неякісних і дорогих послуг. Але коли ж це станеться?

"Політрейд" разом зі "Світловодськпобутом" яскраво продемонстрували неповагу до влади і громади міста, напевне, взявши за зразок поведінку Путіна у стосунках з Україною. Погрози, суди, "анексія" комунальної власності і знову погрози судовою розправою… Хто зупинить самовпевнених молодиків?Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Mestniy Користувач offline

  • 23 жовтня 2014 08:51
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 25.09.2014 | 30 комментарів | 0 публікацій
А о чем все думали когда в очередной раз выбирали депутатами бизнесменов и директоров предприятий паразитов?!
Теперь получите заслуженное - теплосеть, водоканал, Джэки, перевозчиков, "подрядчиков" и т.п.
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Booking.com

Top