П’ятниця, 26 лютого 2021
ТОП-новини Влада Економіка

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас! Новина з фото

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас!

19 вересня міський голова Юрій Котенко провів нараду з керівниками управлінь виконкому, комунальних підприємств, представників громадськості з приводу підготовки міста до зими та розрахунків за комунальні послуги. Зібрання інформували керівники Світловодського РЕМ, СП ТОВ "Світловодськпобут та фірми "Зеніт".


Сергій Брайко, начальник Світловодського РЕМ доповів про складну ситуацію в енергетиці країни.

"Сьогодні немає балансу між генерацією та споживанням електроенергії, — наголосив керівник РЕМ. — Міністр енергетики у серпні видав розпорядження про зменшення на 20% споживання електроенергії промисловими підприємствами, про що РЕМ повідомив всіх керівників. Розробили графіки обмеження потужності і споживання електроенергії. Лише два підприємства — Завод силікатних виробів і Завод залізо-бетонних виробів перейшли на роботу у нічну зміну. Це вихід з ситуації, адже вартість електроенергії вночі на 60% дешевше звичайного тарифу, а обмежень у кількості споживання — ніяких."

З 29 серпня новим розпорядженням міністр Погодив застосування графіків аварійних відключень у необхідних обсягах, яким дозволив відключати і населення. Аварійні відключення вводяться національним диспетчерським пунктом тоді, коли частота в енергосистемі падає до критичного рівня. У нашому районі енергооб’єкти змішані на 90%. Отже, новим розпорядженням дозволено відключати і населення, і підприємства. Доведено ліміт споживання енергопотужності в середньому на 9 мегават, а на сьогодні Світловодський район споживає 14 мегават. Це значно більше, ніж доведений рівень.

"Щоб вирівняти ситуацію ми проводимо різні заходи: інформуємо населення, відключаємо боржників, вводимо графіки відключень, проводимо роз’яснювальну роботу з підприємствами, інформуємо владу. Великого ефекту ці заходи, на жаль, не дають, багато керівників підприємств рекомендації ігнорують, а дехто хоче вирішити технічні проблеми політичними методами і показати, що їхнє підприємство важливіше за інші. Але ж від цього електроенергії не добавиться!" — обурився Сергій Брайко. — Ми повинні розуміти всю складність кризового стану в енергетичній галузі України: запасів вугілля не вистачає, а те що видобувається неможливо доставити через руйнацію залізничних доріг. Енергосистема України працює в одній енергосистемі з Росією, Білорусією і Молдовою. У Криму зараз великі перебої з електропостачанням. Україна передає електроенергію Криму на комерційних умовах, не відключає, бо від Росії ми теж отримуємо електроенергію.

Все це треба усвідомити і довести людям, що у години найбільшого навантаження з 8:00 до 11:00 та з 19:00 до 23:00 потрібно максимально зменшувати споживання електроенергії. Це завдання кожного з нас!"

Володимир Михайлик, гендиректор СП ТОВ "Світловодськпобут" доповів про підготовку до опалювального сезону. Відзначив, що персонал та обладнання котелень перебувають у повній готовності, закінчується монтаж резервного котла на котельні №1. Триває прийом-передача об’єктів опалення. Великі проблеми Володимир Михайлик передбачає з КП "Добробут" та з будинком №31 по вулиці Конька.

Коли розпочнеться опалювальний сезон, він сказати не може, адже це буде вирішуватися на державному рівні. Щодо газопостачання. Доведено ліміти на 30% менші, ніж минулого опалювального сезону. Вирішується питання про перенесення ліміту з місяця на місяць. Раптом жовтень буде теплим…

Очікує "Світловодськпобут" і різницю в тарифах від держави в сумі 14,3 млн. грн. Документи підписані на рівні міста і області, наразі вони розглядаються в Києві.

Микола Щекотіхін керівник фірми "Зеніт" доповів про стан розрахунків за комунальні послуги у серпні. В середньому по квартплаті населення розраховується на 93%. За теплопостачання зібрано 415 тис. грн., що становить лише 7% від загального боргу — 6 млн.72 тис. грн. Загалом кричущих фактів несплати комунальних платежів немає. Хто не платив роками, той і не платить. Рівень "грошового потоку" до комунальників залишається з року в рік майже однаковим.

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас!
Сергій Брайко, Микола Щекотіхін, Володимир Михайлик

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас!

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас!

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас!

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас!

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас!

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас!

Максимально зменшити споживання електроенергії — завдання кожного з нас!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 14.09.2014 | 6 комментарів | 0 публікацій
опять хотят заработать на нас
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top