Субота, 26 вересня 2020
Влада

Для військових, призваних зі Світловодська, закуплять бушлати та бронежилети Новина з фото

Для військових, призваних зі Світловодська, закуплять бушлати та бронежилети

26 червня міський голова Юрій Котенко разом з представниками виконкому, військовим комісаром Світловодсько-Онуфріївського комісаріату Сергієм Балабухою, керівником СМК "Перевал" Ігорем Поляковим та представниками ЗМІ відвідали Кіровоградський батальйон територіальної оборони, де проходять службу 37 хлопців зі Світловодська та Світловодського району. Мета поїздки – з’ясувати в яких умовах перебувають земляки, як харчуються, що їм потрібно.


Знімати на території батальйону заборонили, але без камер охоче провели екскурсію по території військової частини, продемонстрували намети в яких живуть хлопці, місця де вони харчуються та проходять бойову підготовку. Крім того міський голова мав нагоду поспілкуватися з військовими, почути про їхні проблеми та побажання, головне з яких — не забувати про них.

Наступного дня, 27 червня, Юрій Котенко скликав оперативну нараду за участю керівників управлінь, організацій та підприємств усіх форм власності, громадськості, під час якої поділився своїми враженнями від перебування в батальйоні. Міський голова розповів, що чутки про жахливі умови перебування наших хлопців та відсутність їжі не відповідають дійсності.

"Ми побачили нові намети, чисту білизну, є баня з гарячою водою, розгорнута польова кухня, весь посуд новий, є ємності для питної води та й харчуванням хлопці задоволені — наголосив Юрій Миколайович, — Втім є й проблеми. Спілкуючись з керівництвом, нам відверто сказали, що батальйон лише на 20% забезпечений бронежилетами, та й ті придбані за рахунок родичів. З іншої приватної розмови з’ясувалося, що на весь підрозділ тільки один бушлат… Я вважаю, що наш обов’язок допомогти хлопцям, хто чим зможе".

Для військових, призваних зі Світловодська, закуплять бушлати та бронежилети
Юрій Котенко

Юрій Котенко звернувся до усіх керівників, трудових колективів та небайдужих людей з проханням перерахувати кошти на допомогу військовим частинам через організацію "Перевал", яка уповноважена збирати гроші. Зараз на рахунку трохи більше трьох тисяч гривень, на ці кошти плануємо закупити бушлати і відразу ж відправити їх до військової частини, наголосив міський голова. До речі, того ж дня на сесії міської ради депутати погодили питання про виділення 99 тисяч гривень на придбання бронежилетів для наших військових.

На зібранні пролунала пропозиція провідати й інших наших земляків, які проходять службу в інших військових підрозділах.

"Ми повинні знати про усіх наших хлопців, які знаходяться в "гарячих" точках, чи забезпечені вони засобами захисту, в яких умовах вони перебувають. Ми маємо постійно підтримувати з ними зв'язок та допомагати їх родинам", — зауважив Юрій Котенко.

Під час оперативної наради обговорювалися й інші питання, зокрема щодо утримання військового підрозділу у Світловодську. Його завдання — охороняти важливі державні об’єкти, боротися з сепаратистами і диверсійними групами, забезпечувати роботу блокпостів та громадський порядок. Бійці підрозділу розташовуються в одному з приміщень лікарні, але воно потребує хоча б косметичного ремонту, наголосив військовий комісар.

Збільшується кількість біженців зі східних регіонів. Зо офіційною інформацією на обліку в УПСЗН перебувають вже 32 особи, переважно це жінки з дітьми та пенсіонери, в даний час вони проживають на базі пансіонату "Славутич". Крім того, в пансіонаті облаштували спеціальні приміщення для збору допомоги біженцям, тож у кого є можливість допомогти продуктами, речами, одягом, взуттям, іграшками можуть це зробити. Як було озвучено під час засідання, медична допомога переселенцям зі сходу надається безкоштовно.

Для військових, призваних зі Світловодська, закуплять бушлати та бронежилети

Для військових, призваних зі Світловодська, закуплять бушлати та бронежилети

Для військових, призваних зі Світловодська, закуплять бушлати та бронежилети

Для військових, призваних зі Світловодська, закуплять бушлати та бронежилетиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top