Виставка, що спонукає до роздумів
Тридцять шість робіт Андрія Бикова – це, за його словами, результат так званих "сплесків творчості", періодів, коли приходить натхнення і відвідує Муза. Є тут і ранні полотна (90-і роки минулого століття), і написані протягом останніх місяців.
Жанри, в яких працює Андрій, він сам окреслює як "творчий реалізм" і "творчий символізм".
Та є в Андрія, як він сам їх називає, і картини-загадки, картини-символи, написані в жанрі так званого "творчого символізму". "Палац золотого сяяння", "Світла голова", "Занурення", "Прорив реальності" – полотна, над якими глядач має замислитися і вкласти в них свій зміст. Мабуть, найбільш символічним полотном, над яким Андрій Биков працював протягом десяти років, є картина "Шукання". Якщо деталізувати – то шукання істини. Де ж вона? Для декого у вині, для когось – у матеріальних цінностях, хтось воліє мандрувати чи жити за законами духовності... На полотнах художника – життя у всіх його проявах: і реальних, і символічно-фантастичних.
Прийдіть до музею, огляньте виставку і самі собі дайте відповідь на численні запитання, які вона обов'язково викличе у вас. Виставка діятиме до 31 березня.
Тетяна Ткачук,
працівник міського краєзнавчого музею,
Богдан Дроздов (фото).
"Я маю великий досвід роботи з натури, це знаходить відображення на моїх реалістичних полотнах"
, – зізнається митець. Чудові пейзажі "Сільський берег", "Осіння затока", "Осіннє сонце" та ін. – це саме ті картини, які дають наснагу душі, зачаровують, заспокоюють.Та є в Андрія, як він сам їх називає, і картини-загадки, картини-символи, написані в жанрі так званого "творчого символізму". "Палац золотого сяяння", "Світла голова", "Занурення", "Прорив реальності" – полотна, над якими глядач має замислитися і вкласти в них свій зміст. Мабуть, найбільш символічним полотном, над яким Андрій Биков працював протягом десяти років, є картина "Шукання". Якщо деталізувати – то шукання істини. Де ж вона? Для декого у вині, для когось – у матеріальних цінностях, хтось воліє мандрувати чи жити за законами духовності... На полотнах художника – життя у всіх його проявах: і реальних, і символічно-фантастичних.
Прийдіть до музею, огляньте виставку і самі собі дайте відповідь на численні запитання, які вона обов'язково викличе у вас. Виставка діятиме до 31 березня.
Тетяна Ткачук,
працівник міського краєзнавчого музею,
Богдан Дроздов (фото).