Середа, 26 січня 2022
Реклама

Результати жеребкування стикових матчів ЧС-2022 Рекламний матеріал

Результати жеребкування стикових матчів ЧС-2022
26-го листопада збірна України дізналася свого суперника у стикових матчах Чемпіонату світу з футболу 2022.


На жеребкуванні в Цюріху стикових матчів Чемпіонату світу 2022 року в європейській зоні визначилися всі пари суперників.

Ігри відбудуться навесні: півфінали – 24-го березня, фінали – 29-го березня. Півфінали та фінали складатимуться з одного матчу. Слідкувати за розвитком подій на Чемпіонаті світу з футболу, а також прочитати інші актуальні спортивні новини можна на порталі ODDS.RU.

Першу зустріч наша команда зіграє в гостях, а у разі виходу у фінал господаря поля визначить знову ж таки жереб.

Національна команда України потрапила до шляху А, де зустрінеться з Шотландією. Ще одна пара цього шляху - збірні команди Уельсу та Австрії.

До шляху B потрапила збірна Росії, в суперники їй дісталась національна команда Польщі. Інший матч цього шляху буде між націоналами Швеції та Чехії.

До останнього шляху С потрапили збірна Італія, яка зіграє з Македонією, а також зустрінуться гравці збірних Португалії з Туреччиною.

Такі суперники вийшли у півфіналах стикових матчах до Чемпіонату світу з футболу. Щодо фіналів, які заплановані на 29-е березня, то в шляху А зустрінуться переможець матчу Уельс - Австрія з переможцем матчу Шотландія - Україна.

У шляху B на фінальні матчі зустрінуться переможці матчів Росія - Польща, а також Швеція - Чехія.

Щодо шляху С тут та ж історія, у фінальних матчах зустрінеться переможець матчу Португалія - Туреччина і переможець матчу Італія - Македонія.
Booking.com

Top