Середа, 27 травня 2020
ТОП-новини Кримінал

Увага! Квартирні злодії (ФОТО) Новина з фото

Увага! Квартирні злодії (ФОТО)
При виявленні зазначених громадян у ваших під’їздах чи поблизу будинків прохання негайно телефонувати у поліцію на 102.


На території м.Світловодська у 2019 році зросла кількість квартирних крадіжок. У період вихідних і святкових днів, вона може збільшити ще в рази.

З м.Кременчука приїжджають так звані "гастролери" для скоєння квартирних крадіжок у нашому місті. Діють вони парами чи втрьох, з яких один забезпечує перевезення до місця вчинення злочину на транспорті, а один чи двоє вчиняють крадіжки.

Прошу звернути увагу на осіб зазначених на фото їх кілька днів бачили мешканці міста при спробі скоєння квартирної крадіжки (намагалися відкрити вхідні двері до квартири), однак довести злочин до кінця не змогли бо були сполохнуті мешканцями під’їзду. Не виключено, що вказані особи на даний час знову перебувають у м.Світловодську та намагаються скоїти новий злочин.

Як правило у денний час злодії ходять навколо будинку, шукаючи потенційну жертву, оцінюючи квартири, звідки можна забрати майно.

Також вичерпним джерелом інформації про мешканців, їх достаток і графік роботи, тобто відсутність вдома, можуть стати сусіди. Злодії, можуть представлятися працівниками комунальних служб або під приводом соцопитування, заводять розмову з "бабусями на лавці біля під'їзду" або ходять по квартирах, ну а далі справа техніки.

Злочинці заходять до під’їздів та "продзвонюють" квартири. Телефонні дзвінки дозволяють не тільки потрапити на довірливу балакучу сусідку, але й обчислити час, в який господаря квартири, яку вони планують пограбувати, не буває вдома. "Продзвон" – перша ознака того, що квартиру планують пограбувати. Після встановлення факту відсутності на площадці власників квартир злочинці заліплюють жувальною гумкою чи заклеюють вічко дверей (глазки дверей) сусідів та шляхом підбору ключа та злому замку проникають до приміщення квартири та скоюють крадіжку. За також схемою і діють вказані особи.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top