ХХVIII позачергова сесія Світловодської міської ради не відбулася


ХХVIII позачергова сесія Світловодської міської ради не відбулася


7 грудня 2016
ХХVIII позачергова сесія Світловодської міської ради не відбулася
Оголошена на 7 грудня 2016 року ХХVIII позачергова сесія міської ради сьомого скликання, не відбулася через відсутність кворуму. На пленарне засідання сесії зареєструвалися лише 9 депутатів: І.Гайчук, А.Москаленко, О.Долгий, Н.Мальцева, Н.Нестеренко, В.Степанець, Ю.Лукинський, Я.Чаричанський, О.Плахотний; прибули до сесійної зали, але не зареєструвалися: Т.Ковальчук-Москаленко, О.Попічко, О.Молчанов, Ю.Сапянов.

Міський голова Валентин Козярчук привітав з Днем місцевого самоврядування всіх присутніх, разом зі своїм заступником Іриною Щербиною вручив подяку Кіровоградської ОДА начальнику Управління культури Н.Клокар, Почесну грамоту ОДА начальнику Фінуправління Н.Яременко та грамоти працівникам управлінь виконкому: О.Задорожній, О.Возному, В.Рибалко, Н.Крамаренко, Н.Молчановій, С.Бібіковій, С.Дехтярьовій, А.Мітіч.

Мер міста зачитав заяву від 13 депутатів міської ради щодо постійних порушень регламенту та невчасної підготовки проектів рішень сесій. Автори заяви вважають, що позачергова сесія не може відбутися 7 грудня, її слід провести 9 грудня.

Користуючись нагодою, і міський голова, і секретар ради, і більшість присутніх депутатів обмінялися думками з приводу ситуації, що склалася.