Баскетбол. За крок від однієї шістнадцятої

11 грудня 2008
Баскетбол. За крок від однієї шістнадцятої6 та 7 грудня у міському спортивному комплексі пройшов ІІ-й тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Наша команда приймала суперників із Дніпродзержинська та Маріуполя.
Назвати перший матч «грою» просто язик не повертається, адже той «розгром», який вчинили світловодці дніпродзержинцям запам’ятається надовго як командам-учасникам, так і вболівальникам, які стали свідками – рахунок 120:29 (!!!) на нашу, звичайно, користь. Різниця в 91 очко!!! І навіть поразка від другого суперника не погіршила настрій спортсменів, адже програти одній з кращих (якщо не кращій) команд України, учасниці провідних європейських змагань з баскетболу БК «Азовмаш» (Маріуполь) не соромно. Більше того, перша чверть зустрічі завершилася із мінімальною перевагою наших баскетболістів 18:17. Але грати на такому рівні проти двометрових п’ятнадцятирічних «дядьків» ще три чверті сил не вистачило. Результат 49:76 на користь «Азовмашу». Наступний тур, в якому вирішуватиметься доля 1/16-ї фіналу, відбудеться 22-24 січня у Горлівці. Там світловодці зустрінуться із командою господарів, БК «Донецьк» і БК «Краматорськ». За словами тренера Володимира Лисака, їм достатньо виграти два матчі з трьох для того, щоб потрапити до наступного кола Ліги. Але вони збираються виграти всі зустрічі. Головне, що це цілком реально. Адже на сьогодні із 5 ігор – 4 перемоги і лише 1 поразка.

Тренер хлопців, самі гравці та їхні батьки висловлюють велику подяку на адресу директора підприємства «Віктор і К» В.Королю та головному спеціалісту з питань спорту виконавчого комітету В.Морозу на надану фінансову та організаційну підтримку, без якої проведення вищезгаданих змагань було б неможливим.