На двох із трьох пляжів купатися не рекомендується


На двох із трьох пляжів купатися не рекомендується


7 серпня 2008
В останній день липня Світловодська райСЕС винесла Постанову про тимчасову заборону експлуатації пляжів в районі о.Довгого та Андрушкиного яру. Причина – невідповідність води нормам Держстандарту за бактеріологічними показниками. Ось що розповіла редакції з цього приводу лікар з комунальної гігієни Тетяна Кривошея:
– Незважаючи на те, що частково облаштованим є лише Центральний міський пляж (решта – стихійні та необладнані), населення користується трьома пляжами, а, отже, плановий лабораторний контроль наша райСЕС здійснює за всіма пляжами – на о.Довге (Центральний міський пляж), а також на пляжах в Андрушкиному яру та о.Голубе (Свердлівка).
У купальний сезон ми щотижня проводимо відбір проб води пляжів на наявність бактеріального забруднення та один раз у місяць на хімічні показники. Не зважаючи на негативні результати проб, що і призвело до тимчасової заборони користуватися пляжами, ми продовжуємо виконувати свою роботу. Щойно вода відповідатиме нормам, ми повідомимо про це населення міста через ЗМІ.

Тетяна ЗИМА.