«Хвилина слави». Фінальний виступ


«Хвилина слави». Фінальний виступ


25 січня 2008
«Хвилина слави». Фінальний виступ20 січня відбувся третій етап конкурсу "Хвилина слави". Цілий калейдоскоп яскравих дитячих талантів побачили світловодці, які прийшли підтримати своїх улюблених виконавців. Члени журі – Світлана Животовська, Ірина Шабаліна, Ольга Цуркань характеризували кожний виступ. Всі учасниик проекту почули схвальні та підбадьорливі слова про відчутне поліпшення виконавської майстерності, уміння триматися на сцені.
Хлопці-сопілкарі із ЗОШ №10 проникливо зіграли українську пісню «Гуде вітер вельми в полі». І глядачі почули і шум вітру, і шепіт листочків дерев, бо ж сопілка передає найменші відтінки стану душі.
Крок уперед і в сценічному оформленні номера, і в костюмі зробила Наталя Яцина. Глядачі добре сприйняли у її виконанні пісню «Ой, говорила чиста вода». Втім, про всі виступи дітей просто неможливо переповісти, це треба було бачити.

Ведучі Валерій Боровинський і Ольга Мініч також постійно підбадьорювали дітей, відзначали їхнє професійне зростання.

Володимир Шабалін, голова оргкомітету проекту дитячого шоу«Хвилина слави» подякував його учасникам і вручив їм Подяки та солодкі призи, підкресливши, що всі вони отримали свою хвилину слави. Подякував також батькам дітей, глядачам.

Фінальний виступ проекту завершився весело та радісно: у глядацький зал згори полетіли різнокольорові кульки.

Фотогалерея "Хвилина слави"24 січня з 9.00 до 17.00 читачі газети можуть підтримати одного з п’яти учасників проекту , які візьмуть участь у гала-концерті за телефонами 24512, 22990:1. Марина Полудень і Стефан Христенко, учні 7-Б класу школи №4, разом танцюють з 5 років. Крім того, Стефан чудово малює, Марина – займається художнім ліпленням.
На обласному конкурсі бальних танців танцювальна пара зайняла І місце. Але на проекті «Хвилина слави» юні танцюристи, звичайно, дуже хвилювалися. Як сказав Стефан, коли він почув, що пройшов з Мариною на заключний етап проекту, душа наповнилася щастям. Марина і Стефан танцювали так, що переймало дух.

2. Аня Петрова з 6 років грає на фортепіано. Їй більше подобаються веселі, ритмічні мелодії, які й почули глядачі на третьому турі проекту. Оранжировку мелодій для Ані зробив її батько Дмитро Володимирович. Аня дуже вдячна своєму викладачеві, директору школи мистецтв Ірині Василівні Темновій за індивідуальний підхід до кожного вихованця.

3. Душа компанії Василь Левченко читав гуморески Павла Глазового. Друзі активно його підтимували. Василь сказав, що для нього цей конкурс – це можливість подарувати людям радість, сміх, бо без жартів сумно жити. А мрія у хлопця дуже серйозна: він хоче стати священиком.

4. Запальну, веселу пісню «Буратіно» Каріна Касяненко подарувала глядачам наприкінці програми. Дівчинка – наймолодша учасниця проекту, але підкорила всіх невимушеним поводженням на сцені, талановитим виконанням пісень.

5. Тріо дівчат з Власівського ЦДТ Аня Беслик, Ксенія Король і Яна Кривопляс у попередніх турах співали ліричні пісні, а на заключному – веселу. Дівчата сказали: Ми старалися, і наші старання оцінили.

Вікторія АРХИПОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).