Шляхетний вчинок депутата


Шляхетний вчинок депутата


2 січня 2008
Шляхетний вчинок депутатаОдним із критерієм автівок на наших дорогах є, зокрема, розподіл на вже „стукнутих” і на ще „не стукнутих”. Головне, думають пішоходи, коли бачать авта з вм’ятинами, подряпинами тощо, аби ці „чайники” хоч би людей не давили. А ще - собачок та кішечок...
А от відомий у Світловодську лідер руху за поширення у місті Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, депутат міськради Олег Матійців, а також власник не менш яскравої автівки – рожевенького „Чері” – постраждав через те, що трасі не відібрав життя у безпритульного собаки. А діло, говорить Матійців, було так... Він своєю „Чері”, у салоні якої була ще його дружина Тетяна, повертався о дев’ятій вечора з Кіровограду. „Йшов” під 90. Аж тут – прямо перед собою на дорозі – у світлі фар з’явився собацюра!... Хтось би інший – не вагаючись і не збавляючи швидкості – переїхав би „брата нашого меншого”. Але – не пан Олег! За лічені метри до зіткнення, він вивернув кермо і врізався правим крилом у захисний стовпчик уздовж дороги. Авто зупинилося. Але небезпека лишилась: виявилось, що правий бік „Чері” завис над невеличким урвищем. Якщо вийти з нього через дверцята ліворуч, автівка, позбавлена противаги, ризикувала впасти в це саме урвище... І допомогти нікому – повз постраждалих байдужо проносились авта. Та й врятований собака, „не сказавши жодного доброго слова” побіг далі у своїх справах. Лише дружина Тетяна гідно оцінила мужній і шляхетний вчинок свого коханого.

... На щастя, все обійшлося. І тільки понівечене крило „Чері” нагадує сьогодні депутатові Матійціву вечірню пригоду на трасі.

Ян ДРОБОВИК
Фото: Олег Матійців і його постраждале „Чері”