Віталій Цвень здобув золото у відкритому чемпіонаті Кіровограду з жиму лежачі

15 вересня 2013
Віталій ЦвеньВіталій ЦвеньНещодавно у Кіровограді була створена федерація бодібілдингу та фітнесу. 7 вересня відбулися перші офіційні змагання. У спортивному залі ТОВ "Енерго-спорт" пройшов відкритий чемпіонат міста з жиму лежачи.
Учасниками стали 40 атлетів з Кіровограду, Знам’янки, Олександрії і Світловодська. Абсолютним чемпіоном турніру став Максим Сваток з Кіровограду, який подолав вагу у 220 кг. Дев’ять золотих медалей отримали кіровоградські майстри залізної гри. Золото у вазі до 74 кг виборов Віталій Цвень із Світловодська. Ще один наш спортсмен — Антон Васько отримав бронзу у цій же ваговій категорії.

Вітаємо хлопців з вдалим завершенням чемпіонату, бажаємо успіхів у наступних змаганнях!