Перше місце!

28 травня 2007
Перше місце!Наприкінці минулого тижня світловодський Палац спорту став „ристалищем” завершення сезону Всеукраїнського турніру з баскетболу серед хлопців 1994-95 років народження.
На ньому були представлені команди-фіналісти Всеукраїнської баскетбольної ліги з Черкас, Кривого Рогу, Кременчука, Кіровограду, Миргороду та Світловодська. Три на баскетбольному полі не спадала напруга – змагалися найсильніші... На радість вболівальникам та світловодському тренерові ДЮСШ №2 Володимирові Лисаку, наші пацани, у напруженій боротьбі, дійшли до фіналу. І... здобули перше місце, перемігши криворожців. „Бронза” дісталася сусідам-кременчужанам. Як зазначив тренер Лисак, ця перемога – не єдиний привід для гордості: його підопічні на останньому чемпіонаті України здобули друге місце, поступившись лише господарям-вінничанам. Щасливий від перемоги Володимир Лисак не міг не відмітити шанованих спонсорів, завдяки матеріальній допомозі яких наші хлопці відчували себе рівними серед рівних. Це насамперед завод „Абсорбент”, ВАТ „Склозавод”, що виготовив чудові кубки, фірма „Паляниця” та „Східно-Європейський банк”.