Бокс: світловодці — у числі кращих

12 жовтня 2011
Бокс: світловодці — у числі кращих29 та 30 вересня в обласному центрі кращі юні боксери Кіровоградщини виборювали звання Чемпіона області. В тому числі і вихованці Світловодської КДЮСШ №1, вихованці тренерів Олексія Піценка, Олександра Дорошенка та Василя Мороза.
У своїх вагових та вікових категоріях кращими (посіли перші місця) стали Олександр Христенко, Богдан Макаров та Володимир Демиденко. Другу сходинку п'єдесталу вибороли Влад Панов та Арман Акопян. Перемогу хлопці святкуватимуть недовго, адже вже наприкінці жовтня на них чекає Першість України, яка пройде в м.Балаклава (п-в Крим). Вітаємо вихованців секції боксу із здобутими перемогами та бажаємо успіхів на Всеукраїнському рівні. Чекаємо медалей!

Бокс: світловодці — у числі кращихБокс: світловодці — у числі кращихБокс: світловодці — у числі кращих