Шаховий фестиваль

22 липня 2011
Шаховий фестивальЗ 8 по 14 липня в Миргороді тривав Міжнародний шаховий фестиваль, в якому взяли участь 248 спортсменів.
Честь нашого міста захищали Микола Мартиненко, Олександр Бендюк, Вілорій Ушаков, які виступали у групі "Б", де брали участь майстри спорту, кандидати, першорозрядники. Перше та друге місце розділили кандидати в майстри спорту харків’яни Сергій Рибаков та Степен Фірсов, які набрали по 7,5 очок з 9 можливих.

Перше місце серед ветеранів посів Микола Мартиненко, він здобув сім перемог і посів третє призове місце в загальному заліку.

На четвертому місці – міжнародний майстер Олег Мілютін (м. Одеса), який набрав 6,5 очок, Олександр Бендюк набрав 5 очок і посів 22 місце, Вілорій Ушаков – 4,5 очка, він на 34 місці.

Переможці нагороджені грамотами спорткомітету, медалями, грошовими винагородами.