Діти, які потребують допомоги та підтримки. Хто вони?


Діти, які потребують допомоги та підтримки. Хто вони?


29 травня 2011
Діти, які потребують допомоги та підтримки. Хто вони?Коли дитина робить лише перші кроки, вона постійно знаходиться під пильною увагою батьків, готових у будь-який момент її життя прийти на допомогу. Проте, у світі є люди, які надто рано залишилися без цієї підтримки. Таких — досить багато, але дуже мало тих, кому вдалося не збитися зі свого шляху... А що з тими, хто не зміг це зробити?!
Чи багато з вас можуть похвалитися, що самі, без чиєїсь допомоги, досягли успіху? Сьогодні ваше небо безхмарне, однак, ніхто не може гарантувати вам стабільності в цьому. Поряд з нами є люди, у яких вчора були люблячі тато і мама, а сьогодні вони — діти-сироти, або діти, позбавлені батьківського піклування. Мабуть, людині для реалізації своєї мети треба не дуже багато. Дайте дітям, які зараз знаходяться в інтернатах, можливість виховуватися в сім'ї, розкритися і повірити в себе, можливість усвідомити, що вони потрібні, що в них вірять, їх підтримують. І тоді стане менше дитячого горя, та й вам жити буде легше, тому що душа гине, не роблячи добро. Прийміть дитину у родину, створіть прийомну сім'ю або дитячий будинок сімейного типу!

З питань створення прийомної сім'ї або будинку дитячого типу звертайтеся до Світловодського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м.Світловодськ, вул. Леніна,14, каб.32, або за телефоном: 7-28-21. Чекаємо Вас з нетерпінням.

Тетяна Євсюкова,
в.о. директора Світловодського МЦСССДМ.
Фото: nasharyazan.ru