Ці рибалки про свою безпеку подбали вчасно


Ці рибалки про свою безпеку подбали вчасно


20 січня 2011
Сутеніє... Дехто поспішає додому, а дехто – й не збирається...Сутеніє... Дехто поспішає додому, а дехто – й не збирається...15 січня о 17:20 рятувальникам повідомили, що троє рибалок знаходяться на кризі Кременчуцького водосховища і не можуть самі дістатися берега.
Про біду відчайдухів повідомив один з них, коли зрозумів: лід надто тонкий, час кликати на допомогу спеціалістів. У цей момент рибалки знаходилися біля с.Нагірне (в районі бази відпочинку "Зв'язківець") на відстані близько 400 метрів від берега. Троє працівників Світловодської аварійно-рятувальної водолазної станції №2 негайно вирушили у район пригоди і о 17:48 розпочали порятунок потерпілих. Олександр, Микола та їхній батько Леонід Іванович Лук'яненки (всі працівники згаданої вище аварійно-рятувальної водолазної станції) за допомогою човна "МКМ" зняли з криги та доставили на берег Кременчуцького водосховища 29-річного Т., 32-річного К. та 50-річного О. всього через 20 хвилин після початку рятувальних робіт.

Тим, хто йде на лід, а надто коли він тонкий, хочеться нагадати: вступаючи у двобій зі стихією ви повинні бути готові, що стихія може перемогти...

Тетяна ЗИМА.