Новини шахового спорту

1 листопада 2010
Новини шахового спортуНаприкінці вересня у Корсунь-Шевченківську відбувся шаховий фестиваль, у якому взяли участь 32 спортсмени з різних куточків України та зарубіжжя.
Від нашого міста виступив 38-ми разовий чемпіон міста Микола Мартиненко, а також Олександр Бендюк та Вілорій Ушаков.
Перше місце посів Олександр Носенко, який здобув 8 очок з 9 можливих, на другому місці — Олександр Якимов (6,5 очок), на третьому — Олексій Тихомиров (6,5 очок). Серед наших спортсменів перше місце серед ветеранів здобув М. Мартиненко, 5,5 очок. О. Бендюк, набрав 5 очок, В. Ушаков — 4.

2 жовтня в міському спорткомплексі відбувся турнір ветеранів спорту, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.

В турнірі взяли участь 14 спортсменів, в тому числі неодноразова учасниця обласних змагань у складі збірної міста Тетяна Ламтєва. Після 5-ти годинної боротьби перше місце посів Олекандр Сушко (10 очок), друге місце — Олександо Бендюк (9,5), на третьому – Микола Мартиненко (9).

Переможці нагороджені грамотами та призами, учасники — пам’ятними сувенірами.

Шахово-шашкова секція дякує В. Морозу, А. Медоренко, М. Бур’янському за фінансову допомогу, а також увагу до розвитку шахового спорту у нашому місті.