Кіровоградська гімнастка Валентина Голенкова – чемпіонка України!

8 вересня 2010
Кіровоградська гімнастка Валентина Голенкова – чемпіонка України!Другий день чемпіонату України зі спортивної гімнастики вчора став тріумфальним для кіровоградської гімнастки МС Валентини Голенкової. Вихованка СДЮШОР "Надія" та обласної школи вищої спортивної майстерності стала чемпіонкою України у багатоборстві за сумою чотирьох видів – опорного стрибка, вправ на брусах, колоді та вільних вправах, набравши 56,167 бали.
В десятку потрапила ще одна кіровоградка Ольга Токарчук – вона сьома. Єдина представниця Кіровоградщини на перших юнацьких Олімпійських іграх, які нещодавно пройшли у Сінгапурі Аліна Кравченко посіла 14-е місце. Вчора ж відбулися командні змагання серед чоловіків та індивідуальні у багатоборстві.

Нажаль, за відсутності травмованого лідера кіровоградської команди Віталія Арсеньєва, якому минулого місяця зробили операцію на плечі, наша недоукомплектована збірна області у складі майстрів спорту Георгія Петросяна, Ярослава Гончаренка та Максима Бондаря на 10-му місці замкнула список підсумкового протоколу командних змагань. чемпіонами України стали гімнасти з Києва.

Багатоборство (сума балів на вільних вправах, коні, кільцях, опорному стрибку, брусах та перекладині) виграв киянин Максим Куксенков. Найкращим результатом кіровоградців стало 13-е місце Георгія Петросяна.

Сьогодні ж п’ятого вересня почалися фінальні змагання в окремих вправах. Чоловіки визначали кращих у вільних вправах, коні та кільцях, жінки – на брусах та в опорному стрибку.

Завтра з 10-ї години фінальні змагання в окремих видах продовжаться. У чоловіків на перекладині, брусах та стрибку, у жінок на колоді та вільних вправах.

Після їхнього завершення буде сформовано остаточний склад збірної України для участі у чемпіонаті світу, який з 9 по 25 жовтня пройде у Нідерландах.