Звернення до територіальної громади міста


Звернення до територіальної громади міста


15 квітня 2010
Шановні світловодці!
Враження про місто у людини складається від охайності та чистоти його вулиць, територій та будівель. Наше місто – наш дім, який всі ми хочемо бачити чистим, затишним, квітучим, благоустроєним, а це все залежить від кожного із нас, бо чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Останнім часом все більше наше місто забруднюється твердими побутовими відходами. Не дбайливі господарі, яких не хвилює здоров’я не тільки своє, а й наступного покоління, створили багато несанкціонованих смітників. Для проведення робіт по їх знешкодженню необхідно затрачати великі кошти, яких в наш складний час не вистачає. На сьогоднішній день зусиллями міської влади проводяться додаткові заходи з поліпшення вивозу сміття. З цього приводу буде виконуватись велика організаційна та інформаційна робота через депутатів, працівників виконкому та інших відповідальних осіб та через засоби масової інформації з населенням міста.

При управлінні житлово-комунального господарства міськвиконкому працює інспекція з контролю за благоустроєм міста, яка в першу чергу контролює санітарний стан на вулицях та прилеглих територіях підприємств, установ, організацій та громадян приватного сектору.

Доводимо до громадян міста, що згідно з новим Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами» за порушення правил благоустрою для посадових осіб і громадян підвищено штрафні санкції з 17-51 гривні до 360-1700 гривень.

Тому ми звертаємося до всіх: підприємств (різних форм власності); приватних підприємців, що мають в підпорядкуванні автотранспорт (місця паркування таксі); власників приватного сектору у всіх районах нашого міста; власників котеджів, які відмовились від послуг ЖЕКу, що проживають по вул. Єгорова, Гагаріна, Суворова.

Візьміть активну участь в роботах з благоустрою міста! Наведіть порядок біля своїх осель та підприємств, на вулицях міста, що неподалік ваших підприємств.

Не будьте байдужими! Пам’ятайте, що чистота і затишок в рідній оселі залежить від Вас та комунальних підприємств міста. Поважайте свою і чужу працю!

Не забудьте, що ви господар і можете зробити зауваження, тому хто цього не дотримується. Якщо ви бажаєте ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям, бути здоровим, жити у чистому місті – створіть його самі для себе і своїх дітей. Лише всі ми разом, спільними зусиллями зробимо наше місто чистим, затишним, красивим та квітучим.

Виконавчий комітет міської ради.