Травень спортивний

18 травня 2006
Бурхливо розпочався травень для спортсменів ДЮСШ №2  управління молоді та спорту. Дзюдо
На початку місяця в Одесі пройшов чемпіонат України з боротьби дзюдо. Понад 600 учасників змагань виходили на татамі в одному з найкращих спортивних комплексів України. В кожній категорії виступало майже 60 учасників, тому тренеру Рудольфу Матвєєву є чим пишатися - його вихованець Дмитро Кірєєв завоював у цих змаганнях 7 місце. Ці очки пішли в залік Світловодської спортивної школи. Адже за результатами таких змагань буде підбито підсумки конкурсу "Краща спортивна школа Кіровоградщини".

Бокс
З 10 по 15 травня у м. Кривий Ріг проходила регіональна першість України серед юнаків 1992 - 1993 р.н. з боксу.
Близько 130 спортсменів з'їхалися на змагання. Були представлені команди Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської і Черкаської областей.
До збірної Кіровоградської області увійшли три вихованці відділення боксу ДЮСШ № 2 м. Світловодська - Карен Погасян, Рафаел Акопян та Вадим Роздайбіда, яких тренує Василь Мороз.
Для Рафаела та Карена це були перші змагання, тому вони були для них не результативними. А ось Вадим Роздайбіда, провівши бої зі спортсменами Дніпропетровська та Запоріжжя, виборов ІІ місце. За підсумками змагань він увійшов до збірної регіону і їде на першість України до міста Керч, де сьомий рік поспіль вихованці ДЮСШ № 2 виборюють призові місця і звання чемпіонів України. Бажаємо успіхів нашій збірній!