Баскетбол: золото наше!

8 жовтня 2009
Баскетбол: золото наше!З 1 по 4 жовтня у міському спортивному комплексі ім. А. Тузовського проходили ігри Всеукраїнського турніру з баскетболу серед юнаків 94-95 років народження "Осінь-2009".
У першості взяли участь 7 команд з п'яти областей України, зокрема, Києва, Кривого Рогу, Кременчука, Мелітополя та, безпосередньо, Світловодська. Змагання тривали чотири дні і видалися досить напруженими. Найскладнішим, проте, і найцікавішим, став фінальний поєдинок між командою Світловодської ДЮСШ №2 (тренер-викладач Володимир Лисак) та київськими "Ведмедями".

Наші хлопці перемогли, і заслужено посіли перше місце. "Ведмедям" дісталося срібло, а "Котлогаз" (Кременчук) посів третю сходинку. Призерів нагородили грамотами та медалями, а кращих гравців відмітили цінними подарунками.

Вітаємо В.Лисака та його підопічних (на фото) з черговою перемогою і бажаємо нових спортивних успіхів та здобутків. Так тримати!!!