Спортивні заходи до Дня незалежності України

27 серпня 2009
Жодне свято в нашому місті не відбувається без спортивної складової. Цьогорічне святкування Дня незалежності України не стало виключенням.
21 серпня на спортивному майданчику від Фонду братів Кличків та фірми "Кока-Кола" в Україні управлінням молоді та спорту виконавчого комітету були проведені спортивні розваги для юнаків та дівчат. Програма спортивного заходу складалася із змагань з баскетболу, пляжного волейболу, настільного тенісу та дартсу. За словами головного спеціаліста з питань спорту Василя Мороза, основна мета проведення спортивного заходу полягала в тому, щоб залучити до здорового та активного способу життя якомога більше підлітків та молоді.

Свято виявилося досить яскравим і цікавим. Особливо учасникам спортивних розваг сподобалося те, що кожен з них отримав цінного подарунка та солодкий сюрприз. А переможців змагань було нагороджено грамотами управління молоді та спорту виконкому.

Ввечері того ж дня у міському яхт-клубі відбулося урочисте відкриття ІІІ-го етапу (заключного) Кубку Кременчуцького водосховища, організаторами якого стали міська федерація вітрильного спорту та управління молоді та спорту виконавчого комітету. Перегони вітрильників проходили 22-го та 23-го серпня.

Переможцями у своїх категоріях (за тоннажністю) стали "Еверест" (капітан В.Козярчук), "О-ля-ля" (І.Юхименко), "Вікторія" (В.Зінченко, Черкаси), "Юнона" (С.Ігнатенко, Черкаси), "Яніна" (В.Логовський, Черкаси).

24-го серпня в приміщенні підліткового клубу "Надія" пройшов бліц-турнір серед кращих шахістів міста, присвячений Дню незалежності України. І-е місце посів Ігор Денісов, ІІ-е та ІІІ-є, відповідно, Олександр Сушко та Микола Мартиненко.

Того ж дня на міському стадіоні розпочався Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 1993-1994 р.р.н. Участь у футбольних баталіях взяли команди Олександрії, Кременчука, Комсомольська, Світловодської ДЮСШ №1 (тренер Ю.Василенко). До речі, під час церемонії відкриття змагань Василь Мороз вручив нашим футболістам медалі за зайняте ІІІ-є місце в першості області.

А про результати змагань ми повідомимо обов'язково в одному з наступних номерів "Вечірки".