Питання моральності під постійним контролем


Питання моральності під постійним контролем


2 липня 2009
Минулого тижня у кабінеті міського голови відбулося засідання комісії з питань суспільної моралі, до якої входять представники виконавчих органів влади, управлінь економіки, освіти, райСЕС та правоохоронних і контролюючих органів. Перше питання порядку денного стосувалося грального бізнесу в місті. Простіше – гральних автоматів. Питання, як і раніше, стоїть дуже гостро, адже тільки двоє суб'єктів господарювання займаються у Світловодську гральним бізнесом у правовому полі. Решта, відповідно, – ні. І їх чимало. Зокрема, 34 власники гральних закладів (близько 290 гральних автоматів) отримали приписи з вимогою негайно звільнити вказані приміщення від наявності автоматів. 13 цю вказівку виконали, інші – роблять вигляд, що й гадки не мають, чого від них вимагають.

За словами секретаря міської ради Віталія Юшка, подолати цю проблему можна тільки діючи злагоджено всім представленим на засіданні службам. А злагодженості доки не відчувається. Зокрема, чимало претензій до роботи в даному напрямку головуючий висловив у бік представників міліції, які не завжди поспішають реагувати на сигнали про функціонування незаконних закладів гральних розваг.

Обговоривши проблему існування незаконних гральних закладів, учасники засідання дійшли згоди спробувати подіяти на порушників шляхом відключення від електропостачання та перевірки договорів оренди. Про результати стане відомо протягом декількох місяців.

Друге питання стосувалося наявності еротичних та порнографічних зображень, зокрема в друкованих видах продукції та на сторінках періодичних видань. Як доповіла начальник управління молоді та спорту виконкому Неля Брусенцева, подібної продукції у вільному продажі в перевірених ними об'єктах торгівлі не виявлено.

Окремо учасники засідання торкнулися законності існування у місті магазину інтимних розваг. Виявляється, режим роботи закладу не зовсім відповідає чинному законодавству. Власникам вручено відповідні рекомендації, але реакції поки що не було. Це говорить про те, що певним контролюючим органам варто зайнятися перевіркою умов діяльності даного закладу.

"СВ".