УВАГА! НЕБЕЗПЕКА!


УВАГА! НЕБЕЗПЕКА!


1 липня 2009
Попереджаємо, застерігаємо. Електрична енергія – не тільки благо, а й велика небезпека.
З настанням літніх канікул, коли велика кількість дітей віддані самі собі, збільшується кількість прикрих випадків, пов’ язаних з ураженням дітей електричним струмом, внаслідок порушення Правил користування електроприладами.
Зростає небезпека ураження електрострумом не тільки дітей, а й дорослих під час непогоди: при сильному вітрі, грозі та інших несприятливих погодних умовах. В результаті несприят ливих погодних умов в мережах електричних повітряних ліній при падінні гілок, дерев на проводи – можливі їхні обриви. Обірваний провід – смертельна небезпека для людини. Не наближайтесь до нього. При можливості огородіть або помітьте небезпечне місце і терміново повідомте чергового диспетчера Світловодського РЕМ по телефону за номерами 2-34-42. Шановні батьки, вихователі таборів відпочинку, вчителі!
Світловодський РЕМ звертається з проханням провести відповідну роз’яснювальну роботу з дітьми та довести до їх відома інформацію про небезпеку необереженого поводження з електрострумом. Зокрема, обмежте доступ дітей до трансформаторних підстанцій, ліній електропередач, роз’ясніть Правила користування електричними приладами.

Всі трансформаторні підстанції закриті замками для того, щоб був неможливий доступ сторонніх осіб. При виявленні не закритих на замки дверей в трансформаторних підстанціях також терміново повідомте чергового диспетчера РЕМ.

Причиною трагедії може стати також бажання заробити грошей при зборі кольорових металів з об’єктів електропостачання.В результаті можливе ураження електричним струмом або одержання опіків. Це – недопустимо.

Пам’ятайте, що від Вас також залежить здоров’я і благополуччя дітей при користуванні електричними приладами та перебуванні їх на свіжому повітрі.
Завчасно вдячні за порозуміння.


Адміністрація Світловодського РЕМ.