Принцеса Осінь та чаклунка Завірюха відкрили власівським дітям «Таємниці золотої осені»


Принцеса Осінь та чаклунка Завірюха відкрили власівським дітям «Таємниці золотої осені»


6 листопада 2019
Принцеса Осінь та чаклунка Завірюха відкрили власівським дітям «Таємниці золотої осені»
Відділ дитячої творчості Власівського селищного Будинку культури міста Світловодська щороку організовує святкові заходи для дітей та підлітків. Так, 1 листопада провели свято під назвою "Таємниці золотої осені" з елементами Геловіну. Принцеса Осінь (в ролі Аліна Невенчана) та чаклунка на ім’я Завірюха (в ролі Наталія Дзюник) запропонували дітям відсвяткувати завершення городньо-польових робіт та збір урожаю. Переступивши поріг дитячого сектору, діти поринули у справжню осінню казку. Зал був оформлений снопами соломи, гарбузами, овочами, городніми опудалами, садово-городнім інвентарем та прикрашений квітами. Про Геловін нагадували павуки та кажани на стінах і грим на дитячих обличчях.

Принцеса Осінь обсипала дітей жовтим та багряним листям, загадувала загадки про осінній врожай та вивчала з учасниками святкової програми інгредієнти українського борщу. А от у грі "Осіння дегустація" діти із зав’язаними очима пробували шматочки фруктів та овочів і відгадували їх на смак. Чаклунка Завірюха розвеселила вибагливу аудиторію танцями з рухами, схожими на пошук та збирання грибів, яблук, струшування горіхів, перекопування городу, згрібання граблями листя та перемішування варення. Неабияк зацікавив конкурс "Аукціон солодощів", де треба було назвати солодке без повторень. Лунало безліч варіантів: шоколад, карамель, зефір, курага, мармелад, морозиво… Серед інших ігор "Морквинка для Даринки", "Калюжі та калоші", "Осінні вірші", "Хвалене яблуко". Кожна дитина мала нагоду взяти участь у конкурсах, бо їх було дуже багато на будь-який смак, переможцям вручали призи. На закінчення дітям надали нагоду розірвати підвішені пакети з листям і влаштували дискотеку.

Дар’я Шевчук, яка цього дня завітала у дитячий сектор з друзями — Сонею Савкун і Андрієм Блотницьким, поділилася враженнями від програми:

"Класно відпочиваємо з друзями, сподобалося вболівати за учасників конкурсів і танцювати. Надягла футболку з черепом, вирішила обійтися без страшної минулорічної маски, бо святкуємо свято осені".


Участь у підготовці свята також узяли керівниця хореографічного колективу "Світоч" Алла Педько та керівниця студії прикладного мистецтва "Барвінок" Людмила Сулінова, які залишилися задоволені дитячими позитивними враженнями та проявленою активністю у святкуванні.