Виключно для тих, хто був на виставі "Ідеальні незнайомці"


Виключно для тих, хто був на виставі "Ідеальні незнайомці"


5 листопада 2019
Виключно для тих, хто був на виставі "Ідеальні незнайомці"
25 жовтня у Світловодську відбулася вистава "Ідеальні незнайомці", яку увазі місцевих театралів представив київський Сучасний театр. Видавництво, охоронна фірма "Барс" чи кімната для зустрічей? Як може трапитися так, що кожен з трьох героїв іде за своєю адресою і в різні установи, а опиняються усі разом в одній кімнаті? Чому кожен там знаходить своє? Чи можливо таке, коли в одному і тому ж холодильнику спраглий бачить і може взяти лише холодне пиво, а змерзлий – тільки улюблений гарячий шоколад? Цього разу до перегляду поціновувачам театру запропонували одночасно містичну комедію і психологічний детектив.

На жаль, глядацький зал міського Палацу культури не був заповнений вщерть. Не відкриємо секрет, якщо скажемо, що холодна пора року – ідеальний час для саморозвитку. Зокрема, для відвідування театральних вистав. Бо трохи більше ніж за 2 години ви зможете і почути окремі тези з праць Шопенгауера, і посміятися над анекдотом, і оцінити гру театральної трупи, як це було цього разу. Так що використовуйте вільний час з користю.

Сподіваємося, що наступні театральні постановки побачать більше світловодів. А наше інтернет-видання сприятиме цьому, проводячи розіграші квитків, якщо їх люб’язно надаватимуть нам театральні агенти. Так, на виставу "Ідеальні незнайомці" безплатні квитки отримали 20 глядачів, які виконали прості умови від редактора видання. Так що будьте з нами, з нами пізнавально.