У Світловодську демонстрували фігурне водіння та швидкісне маневрування


У Світловодську демонстрували фігурне водіння та швидкісне маневрування


5 листопада 2019
У Світловодську демонстрували  фігурне водіння та швидкісне маневрування
Світловодські водії своє професійне свято — День автомобіліста і дорожника — традиційно зустрічають на змаганнях з фігурного водіння та швидкісного маневрування і тим самим роблять виклик власній майстерності, пропагують культуру поведінки на дорогах та дарують свято глядачам. Цього року видовищний захід за участю 17 екіпажів відбувся на центральній площі міста у неділю, 27 жовтня. Змагання водіїв у Світловодську проводяться з 2010 року з ініціативи голови спортивного клубу для людей з інвалідністю "Віраж" Ігоря Довгого. З 2016 їх переможець традиційно отримує перехідний кубок у пам’ять про Ігоря Васильовича, який у той рік пішов з життя. Також захід був приурочений 75-й річниці вигнання фашистів з України.

Організатори автомобільного дійства — Світловодська об’єднана райміська організація Товариства сприяння обороні України (голова Сергій Шеховцов) за підтримки народного депутата України Олеся Довгого, Світловодської райдержадміністрації, таксі "Легіон" та федерації силових видів спорту "Легіон".

Під час урочистого відкриття змагань перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Гаврилюк привітала усіх причетних з професійним святом і вручила подяки за вагомий внесок у пропаганду безпеки дорожнього руху, дотримання правил дорожнього руху та з нагоди святкування Дня автомобіліста і дорожника членам громадської організації Товариства сприяння обороні України Вікторові Депутату, Лідії Сурковій, Володимирові Бацуну, Володимирові Таранцю, Романові Олійнику.

За звання кращого водія боролися 17 екіпажів зі Світловодська, Світловодського району, Кременчука і Горішніх Плавнів Полтавської області, для чого на час виконували шість вправ, серед яких "Змійка", "Лілія", "Круті повороти", "Паркування".

Через майже чотири години змагань суддівська команда на чолі з головним суддею Сергієм Логіновим підбила підсумки. Нагороди вручали помічник народного депутата України, водійка зі стажем Марина Саакян і голова Світловодської об’єднаної райміської організації ТСО України Сергій Шеховцов.

Серед жіночих екіпажів І місце виборола Ірина Солодовнікова, ІІ — Юлія Швидка, ІІІ — Вікторія Павлова.

Серед чоловічих екіпажів усьоме переможцем став Роман Олійник, який втретє отримав перехідний кубок у пам’ять Ігоря Довгого, на ІІ місці — Микола Постовий, на ІІІ — Олександр Гладких.

Окрім нагород переможці отримали символічні солодкі призи.

Відеозапис прямого ефіру:
Частина 1 // Частина 2 // Частина 3