Світловодськ приймав І тур чемпіонату України з баскетболу


Світловодськ приймав І тур чемпіонату України з баскетболу


26 жовтня 2019
Світловодськ приймав І тур чемпіонату України з баскетболу
З 17 до 20 жовтня включно Світловодський міський спорткомплекс імені Анатолія Тузовського приймав перший тур чемпіонату України з баскетболу серед юнаків 2006 року народження. Світловодськ представляла команда "КДЮСШ-Комети" Світловодської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 (директор Василь Мороз, тренер Володимир Лисак). У чемпіонаті участь братимуть 30 команд, а у підгрупі першого туру, де грали за коловою системою, увійшли "КДЮСШ-Комети" м.Світловодська, БК "Кремінь" (м.Кременчук, тренер Євген Федоров), КДЮСШ №2 (м.Кременчук, тренер Олександр Сай), збірна команда м.Нікополя (тренер Ян Селиванов), ДЮСШ №5 (м.Кривий Ріг, тренерка Людмила Коваль).

У перший день світловодські "КДЮСШ-Комети" змагалися проти спортсменів з Кривого Рогу (на фото та відео) і поступилися їм у сім очок (69:76). Другу гру комети провели зі збірною командою Нікополя. Тут світловодці обіграли суперників з різницею 28 очок (86:58). Не створили проблем для світловодських спортсменів і суперники КДЮСШ №2 м.Кременчука, гру з ними закінчили рахунком 89:23 на свою користь. Остання гра з БК "Кремінь", здавалося, буде найбільш складною, але "КДЮСШ-Комети" змогли подолати їх з великим розривом — 76:48.

Відповідно до результатів призові місця були розподілені так: І місце посіла команда ДЮСШ №5 (м.Кривий Ріг), ІІ місце — команда "КДЮСШ-Комети" (м.Світловодськ), ІІІ — БК "Кремінь" (м.Кременчук).Тренер світловодської команди Володимир Лисак задоволений цікавою грою своїх вихованців:

"У цьому році наші пріоритети грати лише у чемпіонаті 2006 року народження, бо його правила максимально приближені до дорослого баскетболу. У цій категорії усі діти на рік старші за моїх вихованців, але серед них ми маємо прекрасні результати. Таким чином вчимося на випередження", — і подякував постійному меценату Віктору Королю за підтримку і розвиток команди "КДЮСШ-Комети".


Наступний тур відбудеться 14-17 листопада у Кременчуці, за інформацією про боротьбу світловодських баскетболістів слідкуйте на сторінках нашого видання.