Станіслав Рибін зі Світловодська увійшов до збірної України з дзюдо

22 жовтня 2019
В Ужгороді 12-13 жовтня відбувся відкритий чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів до 18 років. Змагання зібрали понад 600 учасників з усієї України, а також з Бельгії, Молдови, Азербайджану, Румунії та Чехії. Від Світловодська виступив колишній вихованець КДЮСШ №1 Станіслав Рибін, який нині тренується у Київській школі олімпійського резерву. Змагання проходили за олімпійською системою. У ваговій категорії світловодця — 55 кілограмів, було 63 учасники. Станіслав Рибін продемонстрував належний рівень підготовки, зміг виграти бій у чемпіонів Івана-Франківська, Київської та Донецької областей. У фінальній схватці Станіслав програв спортсмену із Запоріжжя за зауваженнями і став срібним призером чемпіонату України та увійшов до збірної України.

Перший тренер Станіслава Рибіна Рудольф Матвєєв слідкує за успіхами свого вихованця і бажає спортсмену здобуття перемоги в наступних змаганнях, а це — Кубок Європи.