Всеукраїнські змагання з велоспорту у Знам’янці

9 жовтня 2019
5-6 жовтня у Знам’янці відбулися перший етап Кубку України з велокросу у групових гонках та Всеукраїнські змагання в естафетних гонках. У змаганнях гідні результати показали велосипедисти зі Світловодська. Загальна кількість учасників становила 135 досвідчених та не дуже спортсменів з 11 команд. На змаганнях у Знам’янці відбулася конвертація спортсменських навичок у тренерські для велосипедиста Антона Пустовіта. Світловодська КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз) була представлена 11-ма вихованцями. Це Андрій Довганюк, Антон Гладкий, Євген Набивач, Акім Шаповал, Єгор Тихоненко, Артем Осадчий, Максим Норець, Костянтин Джетере, Антон Душенко, Кирило Когдась та тренер Антон Пустовіт. Цього разу Антон не здивував — зайняв І місце у своїй категорії. Також потішили і його вихованці: Андрій Довганюк виборов І місце у груповій гонці серед юніорів та в парній естафетній гонці. Дебютант змагань Кирило Когдась посів третє місце в естафетній гонці серед наймолодших учасників.

Наступне випробування для велосипедистів буде вже на цих вихідних — 12-13 жовтня — у Світловодську, тож побажаємо їм успіху та нових перемог. Також запрошуємо всіх жителів міста відвідати змагання у парку Новікова та повболівати за хлопців та дівчат.