Данило Щербина — призер Всеукраїнського турніру з дзюдо

13 вересня 2019
7 вересня у Кропивницькому відбувся IV Відкритий Всеукраїнський турнір серед юнаків, присвячений Дню військової розвідки України, участь у якому взяли 250 спортсменів з 11 областей України, які виборювали нагороди у двох вікових групах: серед юнаків 2006-2007 і 2008 років народження. Серед інших участь у турнірі взяли дзюдоїсти Світловодської КДЮСШ №1 (тренер Рудольф Матвєєв). Вдало виступив дзюдоїст зі Світловодська Данило Щербина (вагова категорія 35 кг), який у першій сутичці переміг спортсмена з Горішніх Плавнів, потім подолав бійців з Дніпра та Одеси, а у фіналі завдав поразки кропивничанину. За яскраву боротьбу Данило здобув золоту медаль і кубок чемпіона турніру. Іншим спортсменам зі Світловодська трохи не вистачило сил, аби стати призерами.

Рудольф Матвєєв прокоментував результати так:

"Вдячний Данилові за силу волі і бажання йти до перемоги. Участь у цьому турнірі є корисною для всіх моїх вихованців, бо саме тут можна навчитися манері ведення сутички і відпрацювати техніку у повному обсязі".

Турнір був наповнений патріотичним духом, діти мали нагоду переглянути виставку військової зброї та техніки, яка розміщувалася біля спорткомплексу "Енерго-спорт". Таким чином спортсмени віддали шану захисникам України, які продовжують боронити цілісність держави.