Станіслав Рибін — чемпіон України із дзюдо

23 квітня 2019

10-13 квітня у місті Львові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків до 16 років. На змагання прибули більше 600 бійців з усієї України, серед яких і спортсмени Світловодської КДЮСШ №1 з тренером Рудольфом Матвєєвим.

Серед 65 бійців у ваговій категорії 50 кг чемпіоном України став Станіслав Рибін зі Світловодська, хлопець провів 6 боїв і усі виграв у суперників з Харкова, Одеси, Дніпра, Івано-Франківська, а у фіналі Станіславу поступився львів’янин. Тренеру Рудольфу Матвєєву від Міністерства молоді і спорту України вручили диплом за підготовку чемпіона України.

«Станіслав з п’яти років є вихованцем КДЮСШ №1, він ріс на моїх очах, зараз кандидат у майстри спорту. Хочеться побажати йому перемог і нових досягнень у спортивній кар’єрі», — висловився тренер Рудольф Матвєєв і додав, що приємно чути про Світловодськ серед переможців великих міст України.

Рудольф Матвєєв, Станіслав Рибін

Ще двоє спортсменів 2005 року народження відвідали змагання з метою отримання досвіду — Ярослав Бережний (виграв два бої) та Нікіта Агейченко (виграв один бій).

Зараз світловодські дзюдоїсти готуються до турнірів, які пройдуть в Олександрії, Горішніх Плавнях, Кременчуці, а 18 травня турнір відбудеться у Світловодську.