Свято спорту у Світловодську


Свято спорту у Світловодську


10 вересня 2018
Свято спорту у Світловодську
7 вересня, у переддень Дня фізичної культури і спорту, спортсмени Світловодська зібралися у міському спорткомплексі імені Анатолія Тузовського на урочистості з нагоди професійного свята. Прихильників здорового способу життя зі святом привітала перший заступник міського голови Олена Балюк та секретар міської ради Юрій Сап’янов. Посадовці вручили грамоти виконавчого комітету Світловодської міської ради тренерам-викладачам КДЮСШ №1 — Рудольфу Матвєєву, Антону Пустовіту, Олександру Дорошенку, а також відзначили директора спортивного комплексу ім. А.Тузовського Володимира Лисака.

Начальниця управління молоді та спорту Неля Брусенцева зокрема сказала:

"Наше місто завжди мало багато спортивних традицій, які продовжуються з року в рік, у нас багато переможців змагань різних рівнів. Усі спортивні здобутки — завдяки кропіткій праці тренерів. Дякую ветеранам, які своїми перемогами написали не одну сторінку спортивної історії міста, за приклад для молоді. Дяка керівникам спортивних установ, яким вдається зробити ремонти і підготуватися заклади до нового навчального року. Міцного здоров’я, миру в душі та по всій країні".


За високі спортивні досягнення, розвиток та популяризацію спорту та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту грамотами управління молоді та спорту нагородили Ірину Горобець, Юрія Василенка, Андрія Скворцова, Софію Стаценко. Вручили кваліфікаційні книжки І розряду з художньої гімнастики Анастасії Василенко, Златі Христенко, Владі Смоляр, Єлизаветі Лісовенко. І розряд з боксу присвоїли Дмитру Мусенку та Давиду Граховському. Спортивний розряд "Кандидат у майстри спорту" з дзюдо отримали Станіслав Рибін та Дмитро Селевко.

Директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Василь Мороз представив на розсуд спортивної громади створені в цьому році емблему, логотип і прапор КДЮСШ №1, які стануть важливим елементом та ідентифікатором світловодських команд на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Гучними оплесками присутні схвалили спортивну символіку. Директор спортшколи представив її нового тренера — Миколу Крайносвіта, який в минулому навчався у цій школі на відділенні боксу.

До привітань долучився і директор спорткомплексу імені А.Тузовського Володимир Лисак та вручив подяки за злагоджену роботу і забезпечення гарних умов для усіх відвідувачів багатьом працівникам спорткомплексу.

Завершили свято спорту гучні та веселі пісні від творчих колективів міського Палацу культури "Явір" та "Голубка".