МАЙСТЕР СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ


МАЙСТЕР СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ


23 березня 2006
Де живуть найсильніші чоловіки? Звісно, у Світловодську. І цьому є прямі докази.
З 7 по 12 березня у Черкасах відбувся Всеукраїнський чемпіонат України з пауерліфтінгу. Туди з'їхалися найкращі представники цього виду спорту як чоловіки, так і жінки, щоб змагатися за  перепустку на чемпіонат Європи. Світловодець Євген Єлєсєєв до цього найвідповідальнішого етапу готувався наполегливо: успішно пройшов турніри та першість України з пауерліфтінгу. На чемпіонаті Євген виборов І місце в становій тязі. А в триборстві за ним було ІІ місце. Для того, щоб усвідомити, наскільки це була нелегка перемога, достатньо сказати, що у ваговій категорії 100 кг, в якій виступав Єлєсєєв, змагалися 22 спортсмени, а загальна сума триборства, тобто піднята ним вага, - 860 кг! Це норматив майстра спорту міжнародного класу.
За загальним результатом змагань наш земляк вийшов на ІІ місце, поступившись лише чемпіону світу зі Львова. Зараз Євген чекає на розгляд результатів, за якими він може бути включений до складу збірної України, яка буде захищати честь країни на чемпіонаті Європи.
У напруженому графіку змагань та тренувань Євген Юрійович важливе місце відводить заняттям зі своїми вихованцями, адже з 2004 року він працює тренером-викладачем з пауерліфтінгу в ДЮСШ №2. Найкращий приклад для дітей - діючий спортсмен, а його перемоги - стимул для наполегливих занять.
А ось що говорить Ірина Мусієнко, директор ДЮСШ №2: "Небагато міст України можуть пишатися тим, що мають майстрів спорту міжнародного класу. Для цього треба мати неабияку силу волі, цілеспрямовано і самовіддано працювати над  духом і тілом. Окрім того, слід грамотно скласти графік тренувань і мати укомплектовану матеріальну базу...
Є привід привітати один одного і увесь Світловодськ з тим, що наш Євген Єлєсєєв досяг такого високого звання".

Тетяна Устьянцева,
управління молоді та спорту.