Вітаємо боксерів Світловодська з новими перемогами

5 липня 2018
З 22 по 23 червня у Горішніх Плавнях відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті почесного громадянина міста Володимира Петровича Мартиненка. У змаганнях взяли участь юнаки 2002-2011 р.н. Загалом близько 90 боксерів змагалися за призові місця. На чемпіонат крім господарів рингу приїхали команди з Кременчука, Полтави, Гадяча, Глобиного. Світловодськ представляли дев’ятеро вихованців боксерського клубу "Легіон" (тренер Сергій Царственний). Усі світловодці повернулися додому з медалями. Золото вибороли Роман і Дмитро Рожки, Семен Мороз, Данило Шумило, Максим Стенька, Олег Медяник. Друге місце посіли Марк Медяник, Андрій Наумчук та Тихомір Несвітенко.

"На цьому турнірі хлопці показали достойний бокс і хорошу підготовку. Поки всі відпочивають на канікулах, вони продовжують працювати над собою і підтримують фізичну форму. Будемо прагнути до нових перемог", – зазначив тренер БК "Легіон" Сергій Царственний.