Красивий волейбол до Дня міста (ДОПОВНЕНО)

7 червня 2018
3 червня у Світловодській КДЮСШ №1 на спеціалізованому майданчикові вдруге відбувся відкритий турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню міста Світловодська серед юнаків і дівчат 2002-2003 років народження і молодше зі Світловодська (тренерка Анна Меркулова) та Харкова (тренерка Анжела Зінченко). У тривалій, сильній та красивій боротьбі змагалися 11 пар: 8 пар юнаків та 3 пари дівчат. За результатами змагань серед дівчат І місце виборола світловодська пара Богдана Полоненко – Дар’я Васильченко, ІІ місце теж у світловодчанок Альони Сльоти – Анастасії Прядильщікової, на ІІІ місці Вероніка Третьякова – Катерина Марчук з Харкова. Серед юнаків на І місці пара Михайло Меркулов (Світловодськ) – Борис Яковлев (Харків), на ІІ місці пара Арсеній Донець – Максим Донець (Харків), ІІІ місце посіла пара Віталій Великоданов – Олег Калиновський (Світловодськ).

Привітали учасників змагань та провели церемонію нагородження директор КДЮСШ №1 Василь Мороз та тренерка відділення пляжного волейболу КДЮСШ №1 Анна Меркулова, вручивши спортсменам оригінальні медалі, грамоти управління молоді та спорту Світловодської міської ради та спортивні подарунки.

Приємно повідомити, що минулого тижня світловодські спортсмени з пляжного волейболу взяли участь у І турі чемпіонату України серед юнаків Ю16 (до 16 років) в Одесі. Збірна пара Михайло Меркулов (Світловодськ) – Борис Яковлев (Харків) виборола ІІ місце серед 16 команд зі всієї України. Світловодська пара волейболістів Богдан Котляревський – Дмитро Журавель на цих змаганнях посіла IX місце, Антон Сафошин (Світловодськ) – Віталій Боєв (Харків) –ХІІІ місце.