Обласні фінальні ігри «Шкільної футзальної ліги» у Світловодську

13 березня 2018
Обласні фінальні змагання з футзалу "Шкільна футзальна ліга України 2018" відбулися у Світловодському МСК ім. Анатолія Тузовського у неділю, 11 березня. За титул чемпіона та перепустку на всеукраїнські змагання боролися 10 шкільних команд (учні 4-5-х класів) області: зі Світловодська, Кропивницького, Олександрії, Помічної (Добровеличківський район), Первозванівської ОТГ, а також Кіровоградського, Олександрійського, Голованівського, Знам’янського та Петрівського районів. Перед початком змагань футболісти приймали вітання від почесних гостей заходу — Нелі Брусенцевої — начальниці управління молоді та спорту, а також Віктора Безсмертного — голови обласної федерації футболу. Такі змагання в Кіровоградській області проводяться третій рік поспіль, і вдруге фінальні ігри відбуваються саме у Світловодську.

"Коли цього року постало питання, де проводити фінал, знову обрали Світловодськ, бо тут є чудовий палац спорту, створені усі необхідні умови для проведення ігор. Дякую керівництву управління молоді та спорту, міського спорткомплексу, федерації футболу м.Світловодськ за високий рівень організації змагань", — сказав Віктор Безсмертний.

Від обласної федерації футболу усі команди отримали м’ячі.

За правилами футзалу на один тайм командам виділялося 15 хвилин. Переможці двох таймів ішли далі, інші вибували з ігор. У фіналі зустрілися дві найсильніші команди — Світловодська (тренери Олександр Пустовіт і Володимир Федотьєв) та Олександрії, яким спочатку довелося здолати своїх суперників. Світловодськ переміг команду Помічної — 14:0, потім Олександрійський район — 8:2. Олександрія здолала команди Петрівського району — 6:0 та м.Кропивницький — 4:0.

За словами голови федерації футболу м.Світловодськ Сергія Лисицького, фінальна гра була цікавою: спочатку світловодська команда вела — 1:0, 2:1, потім рахунок зрівнявся 2:2. Другий тайм зустрічі для світловодців пройшов під знаком атак, але гра так і закінчилася нічиєю. Після серії пенальті з рахунком 3:2 виграли школярі Олександрії. Вони й отримали перехідний кубок та можливість захищати честь Кіровоградщини на всеукраїнських змаганнях. Друге місце посіла команда Світловодська, на третьому м.Кропивницький. Кращим воротарем турніру визнали Єгора Тарана (м.Кропивницький), захисником — Назара Таращенка (м.Олександрія), кращим нападником став світловодець Владислав Коршенко, який забив 8 голів, кращим гравцем турніру — Андрій Пустовіт (м.Світловодськ).