Кіровоградщину на чемпіонаті України з боксу представлятимуть двоє світловодців

23 січня 2018
18-20 січня у Дніпрі тривав зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 років народження. У змаганнях взяли участь понад 100 бійців з Дніпропетровської, Черкаської та Кіровоградської областей. Світловодськ представляли четверо вихованців КДЮСШ №1, двоє з яких стали золотими призерами і будуть виступати в основному чемпіонаті України. За словами тренера Світловодської КДЮСШ №1 Олександра Дорошенка, цей турнір був підготовчим етапом до чемпіонату України, що відбудеться у Бердянську 12-18 лютого. Бійці, які здобули 1-2 місця і отримали перепустку на цей чемпіонат. З чотирьох вихованців Олександра Дрошенка, що змагалися у Дніпрі, двоє — Лев Шевель (52 кг) та Ілля Жалобицький (37 кг) здобули бронзу, а двоє — золото.

Отже, чемпіоном у вазі 46 кг став Дмитро Селевко. У перший день змагань юнак обіграв чемпіона Дніпропетровської області, потім кандидата у майстри спорту з Дніпра, а у фіналі одноголосним рішенням за очками переміг фіналіста чемпіонату України з Черкас.

Три переможні бої провів і Роман Крайник у ваговій категорії 43 кг. Усі три перемоги над суперниками з Дніпропетровщини наш земляк здобув за одноголосним рішенням суддів за очками.

Лев Шевель, Дмитро Селевко, Олександр Дорошенко, Роман Карйник, Ілля Жалобицький

Приємно, що саме світловодці Дмитро та Роман виявилися найкращими з усієї Кіровоградщини у своїх вагових категоріях і поїдуть на чемпіонат України. Бійці, які зможуть вибороти золото на всеукраїнському рівні, виступатимуть на чемпіонаті Європи. Тож бажаємо нашим юним боксерам успіхів і перемоги!