Дзюдо: два чемпіона і бронзовий призер

19 жовтня 2017

13 жовтня у Кременчуці відбувся 10-й Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Полтавського Окружного козацтва. 360 бійців у складі 39 команд з усіх регіонів України виборювали перемогу. Свої бійцівські здібності вдало продемонстрували і юні світловодські "козаки" - вихованці КДЮСШ №1. Як розповів нашому виданню тренер з дзюдо Рудольф Матвєєв, вкотре підтвердив свою майстерність і здобув титул чемпіона Станіслав Рибін у вазі 46 кг. Спочатку юнак здобув перемогу у чотирьох боях, а потім у фіналі зустрівся з чемпіоном України Микитою Бочаровим з Дніпра. Цієї зустрічі чекали з нетерпінням, бо ще минулого року Станіслав мав виступати проти цього суперника, але через вік його не взяли на змагання. Тож сутичка була важливою для нашого дзюдоїста. І хоча суперник з Дніпра на рік старше, Станіслав впевнено переміг у фіналі і отримав титул чемпіона.

Золото виборов і Ярослав Бережний (вагова категорія 35 кг). За словами тренера, під час змагань юнак показав справжні бійцівські якості та сильний характер. За 4 секунди до кінця бою Ярослав зміг "вирвати" перемогу у суперника.

Достойно виступив наш земляк Артем Железнов. У ваговій категорії 60 кг спортсмен завоював бронзову медаль.

"З поставленими завданнями мої вихованці впоралися. Готуємося до наступних змагань, що відбудуться у місті Грішні Плавні та до спартакіади України", - розповів Рудольф Матвєєв.