Станіслав Рибін виборов Кубок Азовського моря

10 липня 2017
По одній медалі усіх ґатунків здобули вихованці відділення дзюдо Світловодської КДЮСШ №1 у Всеукраїнському турнірі з дзюдо на Кубок Азовського моря серед юнаків 2004-2006 років народження, що тривав з 30 червня по 2 липня у м. Генічеськ Херсонської області. Аби продемонструвати свою бойову міць на татамі, на змагання приїхали 450 спортсменів з усіх регіонів України, а ще Молдови та Білорусі.

Як нам повідомив тренер з дзюдо Світловодської КДЮСШ Рудольф Матвєєв, достойно виступили на турнірі й світловодські дзюдоїсти. У вазі 46 кг з-поміж 30 бійців Кубок Азовського моря виборов Станіслав Рибін, який здобув п’ять "чистих" перемог. Три блискучі перемоги здобув і наш земляк Павло Босько у ваговій категорії +55. Втім його фінальна сутичка з суперником із Запоріжжя була менш вдалою, і в результаті Павло здобув срібло. З-поміж 40 учасників, що змагалися у вазі 30 кг, бронзову медаль виборов Микита Бодюл.

Трохи не вистачило сили духу Івану Задніпрянцю: хлопець програв бій за бронзу і посів 5 місце.