Світловодська команда дзюдо виборола найбільшу кількість нагород

30 травня 2017
27 травня у Світловодську відбувся відкритий турнір КДЮСШ №1 з дзюдо за підтримки народного депутата України Олеся Довгого. Аби продемонстрували свої бійцівські здібності приїхало 260 учасників (2004-2008 р.н.) з Кропивницького, Кременчука, Олександрії, Черкас, Кривого Рогу, Горішніх Плавнів, Полтави, Кам’янського, Смоліна, Києва та Світловодська. Урочистим було відкриття турніру. Вітаючи учасників, організаторів та вболівальників зі святом дзюдо, помічник народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян наголосила:

"Сьогодні той день, коли кожен із учасників змагань має показати свою мужність і вправність, хоча, я впевнена, що кожен вже вартий найвищої нагороди. Тому я усім бажаю успіху і перемоги!"

Марина Саакян

Зі словами привітань виступили директор МСК імені Анатолія Тузовського Володимир Лисак, директор КДЮСШ №1 Василь Мороз, майстер спорту України з дзюдо Леонід Керекеша, який побажав юнакам ніколи не зупинятися на досягнутому:

"Скільки б ви не падали — піднімайтеся і йдіть уперед. Тільки так можна досягнути вершин".

Леонід Керекеша

Після урочистостей розпочалася запекла боротьба, що тривала до пізнього вечора. Одночасно бійці виступали на трьох татамі, оцінювали їх бої судді національної та першої категорії.

У командному заліку за кількістю медалей та якістю виступів перше місце посіла команда Світловодської КДЮСШ, яка здобула 18 медалей різного ґатунку (тренер Рудольф Матвєєв), на другому місці команда Кропивницького, на третьому — Кременчук.

З-поміж вихованців Світловодської КДЮСШ звання чемпіона вибороли: Станіслав Рибін, Ярослав Бережний, Іван Задніпрянець, Микита Агейченко, Олег Саломашенко. Срібними призерами стали: Данило Щербина, Павло Басько, Андрій Білик, Олександр Фетісов, Назар Шулімов.

"Бронзу" здобули: Данило Ярославцев, Микита Бодюл, Володимир Шаповал, Андрій Шаповал, Юрій Ткаченко, Богдан Пожван, Артем і Олександр Опришки.

Крім традиційних нагород чемпіони отримали бейсболки від ПП "Еліпс" (керівник Сергій Ковчак), а тренери — подарунки від ТМ "Королівський смак". Учасники турніру залишилися задоволеними, а тренери з інших міст відзначили високий рівень організації і проведення змагань, тому вони завжди із задоволенням приїжджають на цей турнір. У свою чергу Рудольф Матвєєв подякував за підтримку розвитку дзюдо у Світловодську власнику ТМ "Королівський смак" Віктору Королю.